Osiedle Botanicum

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Konstantynowska 30/, oferowane bezpośrednio przez Tree Development Group Sp. z o.o.

Łódź, Polesie, ul. Konstantynowska 30/ 32

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Botanicum

9 zdjęć

Osiedle Botanicum
Osiedle Botanicum
Osiedle Botanicum
Osiedle Botanicum

Najbliższe inwestycje

 • Więckowskiego 79

  Więckowskiego 79

  P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Stare Polesie, Polesie, Łódź
  ul. Więckowskiego 79
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 73 m2
  • Lokali użytkowych: 2
 • Osiedle Nowe Złotno etap V
  od: 4 065 zł/m2

  Osiedle Nowe Złotno etap V

  PROFIT Development

  Lokal użytkowy Złotno, Polesie, Łódź
  Ul. Cedry 6
  5.3 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 42-156 m2
  • Lokali użytkowych: 6
 • Osiedle Nowe Złotno Etap IV
  od: 3 902 zł/m2

  Osiedle Nowe Złotno Etap IV

  PROFIT Development

  Lokal użytkowy Złotno, Polesie, Łódź
  ul. Cedry 4
  5.4 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 62-335 m2
  • Lokali użytkowych: 5

Opis Inwestycji

Osiedle Botanicum to mieszkania i apartamenty przy bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego, Parku na Zdrowiu, Lasów na Złotnie oraz Zoo. To miejsce dające możliwość aktywnego korzystania z bliskości jednego z największych w Europie miejskich kompleksów parkowo – leśnych podczas spacerów czy rowerowych wycieczek.Trwa sprzedaż I Etapu (Budynek A) Osiedla Botanicum. Atrakcyjna lokalizacja to nie tylko otoczenie terenów zielonych, ale również sprawna komunikacja miejska (autobusy: 76, 6, 66, 80 i tramwaje: 9, 43) czy indywidualną. Główne arterie miejskie zapewniają dobre połączenie Botanicum z centrum i resztą miasta. Otoczenie Osiedla Botanicum to także świetna infrastruktura. W niewielkiej odległości (nie więcej niż 5 min jazdy samochodem) znajdują się szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia oraz sklepy. Bliskość nowoczesnej hali Atlas Arena i aquaparku Fala sprzyjają częstemu uczestnictwu w imprezach kulturalnych i sportowych.Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów oferujemy lokale od 27 mkw do 115 mkw. Na indywidualne życzenie klienta proponujemy łączenie mniejszych mieszkań w przestronne apartamenty oraz modyfikacje układu pomieszczeń i instalacji. Naszym mieszkańcom zapewniamy bezpieczny, zamknięty teren z monitoringiem i kontrolą dostępu. Zadbaliśmy także o komfort młodych rodzin, przez podjazdy dla wózków, plac zabaw i wspólne tereny rekreacyjne.Botanicum to idealna propozycja dla aktywnych mieszkańców naszego miasta marzących o stworzeniu spokojnego azylu dlaswoich rodzin.

Uwaga – Podane ceny lokali usługowych są cenami netto.

Inwestycja Osiedle Botanicum znajduje się na Polesiu, ul. Konstantynowska 30/ 32 (3.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Tree Development Group Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Botanicum została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Botanicum nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Tree Development Group Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Botanicum?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Botanicum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Osiedle Botanicum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krakowska - Konstantynowska (ZOO).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Botanicum znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Botanicum znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Gimnazjum nr 23 w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Botanicum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Hurtownia Art Czystosciowych , W Lewandowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Botanicum w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: