Narutowicza Residence – budynek B, C i D

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTree Development Group Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 788 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Uniwersum - Etap II(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 169 (3.3 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 837 brutto/m2
  Uniwersum - Etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 33 - 90 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 8 ofert
  Dynamix Sp. z o.o.
 • Pomorska Park etap II(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Widzew, Stoki, ul. Pomorska (3.8 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 700/m2
  Pomorska Park etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 74 - 83 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  ATAL S.A.
 • Neopolis B(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Kopcińskiego 13/19 (2.6 km od centrum Łodzi)
  Neopolis B
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 80 - 83 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Real Development Group

Opis Inwestycji

Zamieszkaj w spokojnej i zadbanej części ŚródmieściaOsiedle Narutowicza Residence powstaje w spokojnej i zadbanej części Łodzi-Śródmieścia,w sąsiedztwie parku oraz terenów rekreacyjnych i sportowych, zaledwie kilka minut od ulicy Piotrkowskiej, Manufaktury, Nowego Centrum Łodzi oraz śródmiejskich centrów biznesowychi kampusu Uniwersytetu Łódzkiego. Doskonała lokalizacja, prestiżowe sąsiedztwo osiedla Radiostacja oraz dobra komunikacja ze wszystkimi dzielnicami miasta i szybki dojazd do autostrady A1 i A2 sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego, a zarazem wyjątkowego mieszkania w centrum.Mieszkania w metrażach od 30 do 77 m2Luksusowe apartamenty o powierzchni 96 i 106 m2Przestronne tarasy, których powierzchnia przekracza nawet 45 m2Wyjątkowa panorama miasta z tarasów większości apartamentówWspólne tereny rekreacyjne wyłącznie dla mieszkańców osiedlaIndywidualna recepcja w holu każdego budynku oraz przy wjeździe na osiedleNajwyższej jakości materiały wykończeniowe: naturalny kamień, drewno, szklane balustrady

Inwestycja Narutowicza Residence – budynek B, C i D znajduje się w Śródmieściu, ul. Narutowicza (3.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Tree Development Group Sp. z o.o..

Inwestycja Narutowicza Residence – budynek B, C i D została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 224 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu penthouse, znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Narutowicza Residence – budynek B, C i D pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 70 metrów kwadratowych w cenie od 4 449 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tree Development Group Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 2.000 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 224 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Cena: 2.000 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 15.000 zł.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, recepcja.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Narutowicza Residence – budynek B, C i D

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Narutowicza Residence – budynek B, C i D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Narutowicza Residence – budynek B, C i D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Konstytucyjna - Narutowicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Narutowicza Residence – budynek B, C i D znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 4 w odległości 480 m, Publiczne Gimnazjum Specjalne Nr 66 w odległości 480 m, Szkoła Podstawowa Nr 97dla Dzieci Niesłyszących w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Narutowicza Residence – budynek B, C i D jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 770 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Narutowicza Residence – budynek B, C i D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Kiosk Ogólnospożywczy Warzywa-Owoce Halina Gralak, w odległości 250 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 250 m znajduje się Sklep Ś.S.S. SPOŁEM.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Narutowicza Residence – budynek B, C i D w odległości 500 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.11.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie