Narutowicza Residence 2

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Tree Development Group Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 498 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Pomorska Park etap III (477 m dalej)

Inwestycja Pomorska Park etap III znajduje się na Stokach, ul. Pomorska (3,8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A.. Inwestycja Pomorska Park etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 222 lokale mieszkalne o powierzchniach od 38 do 85 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Stoki, ul. Pomorska (3,8 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 600 zł/m2

Inwestycja polecana

Pomorska Park etap III
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 80
 • Powierzchnia: 38 - 85 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
ATAL S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Pomorska Park etap II (487 m dalej)

Inwestycja Pomorska Park etap II znajduje się na Stokach, ul. Pomorska (3,8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A.. Inwestycja Pomorska Park etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 313 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 43 do 85 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Stoki, ul. Pomorska (3,8 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 600 zł/m2

Inwestycja polecana

Pomorska Park etap II
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 96
 • Powierzchnia: 43 - 85 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
ATAL S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Neopolis B (1,0 km dalej)

Inwestycja Neopolis B znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Kopcińskiego 13/19 (2,6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Real Development Group. Inwestycja Neopolis B jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 185 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 34 do 101 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łódź, Śródmieście-Wschód, ul. Kopcińskiego 13/19 (2,6 km od centrum Łodzi)

Inwestycja polecana

Neopolis B
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 95
 • Powierzchnia: 34 - 101 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Real Development Group
Mieszkania spełniające kryteria

Narutowicza Residence 2 powstaje w spokojnej i zadbanej części Śródmieścia, na zielonym osiedlu Radiostacja. W budynku powstaną 123 funkcjonalne mieszkania i luksusowe apartamenty z widokiem na panoramę miasta.

Projekt jest kontynuacją prestiżowej inwestycji Narutowicza Residence, w której wybudowaliśmy łącznie 294 mieszkania i apartamenty. Jesienią tego roku do użytkowania oddamy ostatni, czwarty budynek. Inwestycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem Klientów, co pozwoliło zakończyć sprzedaż na długo przed ukończeniem budowy.

Oferujemy Państwu nowoczesne i funkcjonalne mieszkania, a na ostatniej kondygnacji luksusowe apartamenty z tarasami, z których roztacza się piękny widoki na panoramę miasta.
Mieszkania i apartamenty są dostępne w metrażach od 27 do 110 m2. Balkony i tarasy przynależące do mieszkań i apartamentów mają powierzchnię od 3,5 do 28 m2.

Nowoczesny projekt budynku, doskonałe zagospodarowanie przestrzeni oraz funkcjonalne rozkłady sprawiają, że każdy znajdzie tu mieszkanie dla siebie lub na wynajem.

Inwestycja Narutowicza Residence 2 znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Narutowicza (3,3 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Tree Development Group Sp. z o.o..

Inwestycja Narutowicza Residence 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 123 nowych mieszkań . Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Narutowicza Residence 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 27 do 82 metrów kwadratowych w cenie od 5 699 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tree Development Group Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 123 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 399 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, recepcja, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Narutowicza Residence 2

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy. W odległości 100 metrów od inwestycji Narutowicza Residence 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Konstytucyjna - Narutowicza (1764).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Narutowicza Residence 2 znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Liceum Ogólnokształcące Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 300 m, XXIX Liceum Ogólnokształcące w Łodzi w odległości 350 m, Przedszkole Uniwersytetu w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m VitaPlus s.c. NZOZ. Poradnia lekarzy rodzinnych, w odległości 500 m Malva. Apteka, w odległości 750 m Centralny Szpital Kliniczny i Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego. SPZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria Saxofon w odległości 350 m, PKO BP w odległości 350 m, Bankomaty eCard w odległości 500 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu w odległości 650 m, Topspin w odległości 1 050 m, Tramwajarz. Klub kolarski w odległości 1 200 m.

Data publikacji: 18 kwietnia 2018 10:56

Data aktualizacji: 01 maja 2019 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Tree Development Group Sp. z o.o.

Kolejny etap osiedla Narutowicza Residence

Kolejny etap osiedla Narutowicza Residence

Ruszyły prace na budowie osiedla Narutowicza Residence

Ruszyły prace na budowie osiedla Narutowicza Residence

Łódzkie inwestycje w 2014 roku - co planują deweloperzy na najbliższe miesiące?

Łódzkie inwestycje w 2014 roku - co planują deweloperzy na najbliższe miesiące?