Narutowicza Residence 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Narutowicza, oferowane bezpośrednio przez

Tree Development Group Sp. z o.o.

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Narutowicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1016 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Narutowicza Residence 2

7 zdjęć

Narutowicza Residence 2
Narutowicza Residence 2
Narutowicza Residence 2
Narutowicza Residence 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 123 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 399 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Narutowicza Residence 2 powstaje w spokojnej i zadbanej części Śródmieścia, na zielonym osiedlu Radiostacja. W budynku powstaną 123 funkcjonalne mieszkania i luksusowe apartamenty z widokiem na panoramę miasta.

Projekt jest kontynuacją prestiżowej inwestycji Narutowicza Residence, w której wybudowaliśmy łącznie 294 mieszkania i apartamenty. Jesienią tego roku do użytkowania oddamy ostatni, czwarty budynek. Inwestycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem Klientów, co pozwoliło zakończyć sprzedaż na długo przed ukończeniem budowy.

Oferujemy Państwu nowoczesne i funkcjonalne mieszkania, a na ostatniej kondygnacji luksusowe apartamenty z tarasami, z których roztacza się piękny widoki na panoramę miasta.

Mieszkania i apartamenty są dostępne w metrażach od 27 do 110 m2. Balkony i tarasy przynależące do mieszkań i apartamentów mają powierzchnię od 3,5 do 28 m2.

Nowoczesny projekt budynku, doskonałe zagospodarowanie przestrzeni oraz funkcjonalne rozkłady sprawiają, że każdy znajdzie tu mieszkanie dla siebie lub na wynajem.

Inwestycja Narutowicza Residence 2 znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Narutowicza (3.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Tree Development Group Sp. z o.o.

Inwestycja Narutowicza Residence 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 123 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Narutowicza Residence 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tree Development Group Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Narutowicza Residence 2?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Narutowicza Residence 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 993 metrów od inwestycji Narutowicza Residence 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Stoki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Narutowicza Residence 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Narutowicza Residence 2 znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 90 m, Uniwersytet Łódzki - Wydział Filologiczny w odległości 113 m, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w odległości 248 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Narutowicza Residence 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centralny Szpital Kliniczny w odległości 450 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 510 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 536 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Narutowicza Residence 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 107 m znajduje się Sklep Ś.S.S. SPOŁEM, w odległości 113 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 116 m znajduje się Kiosk Ogólnospożywczy Warzywa-Owoce Halina Gralak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Narutowicza Residence 2 w odległości 313 m znajduje się boisko / kort, w odległości 332 m znajduje się boisko / kort, w odległości 363 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 18.04.2018
Data aktualizacji: 01.05.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: