Narutowicza Residence 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Narutowicza, oferowane bezpośrednio przez Tree Development Group Sp. z o.o.

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Narutowicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 577 ofert w najbliższej okolicy!

Narutowicza Residence 2

7 zdjęć

Narutowicza Residence 2
Narutowicza Residence 2
Narutowicza Residence 2
Narutowicza Residence 2

Najbliższe inwestycje

 • Pomorska 185
  od: 6 900 zł/m2
  Pod wynajem

  Pomorska 185

  Baltic Estate

  Mieszkanie Śródmieście-Wschód, Śródmieście, Łódź
  ul. Pomorska 185
  3.5 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 28-62 m2
  • Mieszkań: 62
  • Pokoje: 1-3
 • Uniwersum - Etap II
  od: 6 836 zł/m2
  Pod wynajem

  Uniwersum - Etap II

  Dynamix Sp. z o.o.

  Mieszkanie Śródmieście-Wschód, Śródmieście, Łódź
  ul. Pomorska 169
  3.3 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 33-90 m2
  • Mieszkań: 7
  • Pokoje: 1-4
 • Tuwima Gardens
  od: 7 100 zł/m2
  Pod wynajem

  Tuwima Gardens

  Hreit

  Mieszkanie Stary Widzew, Widzew, Łódź
  ul. Tuwima
  2.7 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 28-73 m2
  • Mieszkań: 161
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

Narutowicza Residence 2 powstaje w spokojnej i zadbanej części Śródmieścia, na zielonym osiedlu Radiostacja. W budynku powstaną 123 funkcjonalne mieszkania i luksusowe apartamenty z widokiem na panoramę miasta.

Projekt jest kontynuacją prestiżowej inwestycji Narutowicza Residence, w której wybudowaliśmy łącznie 294 mieszkania i apartamenty. Jesienią tego roku do użytkowania oddamy ostatni, czwarty budynek. Inwestycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem Klientów, co pozwoliło zakończyć sprzedaż na długo przed ukończeniem budowy.

Oferujemy Państwu nowoczesne i funkcjonalne mieszkania, a na ostatniej kondygnacji luksusowe apartamenty z tarasami, z których roztacza się piękny widoki na panoramę miasta.

Mieszkania i apartamenty są dostępne w metrażach od 27 do 110 m2. Balkony i tarasy przynależące do mieszkań i apartamentów mają powierzchnię od 3,5 do 28 m2.

Nowoczesny projekt budynku, doskonałe zagospodarowanie przestrzeni oraz funkcjonalne rozkłady sprawiają, że każdy znajdzie tu mieszkanie dla siebie lub na wynajem.

Inwestycja Narutowicza Residence 2 znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Narutowicza (3.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Tree Development Group Sp. z o.o.

Inwestycja Narutowicza Residence 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 123 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Narutowicza Residence 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tree Development Group Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 123 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 399 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, recepcja, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Narutowicza Residence 2?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Narutowicza Residence 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Narutowicza Residence 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Konstytucyjna - Narutowicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Narutowicza Residence 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Narutowicza Residence 2 znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi w odległości 310 m, Bursa Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi w odległości 310 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Narutowicza Residence 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 830 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Narutowicza Residence 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Sklep Ś.S.S. SPOŁEM, w odległości 120 m znajduje się Kiosk Ogólnospożywczy Warzywa-Owoce Halina Gralak, w odległości 120 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Narutowicza Residence 2 w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.04.2018
Data aktualizacji: 01.05.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: