Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Powstańców Wielkopolskich 10

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Powstańców Wielkopolskich, oferowane bezpośrednio przez

Tomaszewicz Development Sp. z o.o.

Szczecin, Zachód, Pomorzany, ul. Powstańców Wielkopolskich 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 125 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Powstańców Wielkopolskich 10Powstańców Wielkopolskich 10

8 zdjęć

Powstańców Wielkopolskich 10
Powstańców Wielkopolskich 10
Powstańców Wielkopolskich 10
Powstańców Wielkopolskich 10

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- ściany konstrukcyjne – Porotherm gr. 25cm w technologii Dryfix, izolacja termiczna - styropian 15cm - ściany oddzielające mieszkania – wykonane z bloczków o podwyższonej izolacyjności akustycznej

Elewacja

- tynk oraz elewacja z elementami imitującymi drewno (tynk dekoracyjny)

Stolarka okienna

- PCV z systemem mikrowentylacji - profile okienne jasno-brązowe od strony zewnętrznej i wewnętrznej

Drzwi zewnętrzne

- drzwi zewnętrzne do mieszkań

Balkony

- wylewka betonowa + izolacja przeciwwilgociowa, balustrada ze stali nierdzewnej, wypełnienie szkłem bezpiecznym

Posadzka

– zatarta wylewka betonowa, gotowa do układania płytek, paneli itp.

Ściany

- ścianki działowe w mieszkaniach – bloczki z betonu komórkowego grubość 8 cm, w łazienkach 12 cm, - tynki gipsowe maszynowe

Sufity

- tynki gipsowe maszynowe

Parapety zewnętrzne

- z blachy ocynkowanej

Parapety wewnętrzne

- z konglomeratu

Instalacje

- ciepła i zimna woda użytkowa - rury z tworzyw sztucznych, indywidualne liczniki zużycia wody - kanalizacja z PCV, - instalacja elektryczna wykonana z białym montażem – (gniazda wtykowe i wyłączniki, instalacja RTV) - telewizja kablowa oraz szybki Internet stacjonarny w instalacji światłowodowej,

Ogrzewanie

- C.O. – SEC – indywidualne opomiarowanie, grzejniki panelowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe, instalacja z tworzyw sztucznych,

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : cena 35 000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Powstańców Wielkopolskich 10 logo

POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 10 – dobra lokata kapitału.

Prestiżowa lokalizacja, niebanalna architektura oraz optymalny projekt to główne atuty inwestycji.

Powstańców Wielkopolskich 10 to 5-kondygnacyjny budynek, oferujący 16 apartamentów o powierzchni od 27m2 do 44m2 oraz 2 penthouse z tarasami na dachu.

Inwestycja wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi ceniących sobie wygodę życia w centrum miasta. Bliskość sklepów, kawiarni, wszelkiego rodzaju punktów usługowo-handlowych, medycznych oraz placówek naukowych pozwala zaoszczędzić jakże cenny czas na dojazdy.

Bliskość głównych szczecińskich uczelni (PUM, ZUT, Uniwersytet Szczeciński) oraz bibliotek czyni tą inwestycję dobrą lokatą kapitału. Zagraniczni oraz polscy przyjezdni studenci najczęściej wybierają tą lokalizację jako miejsce zakwaterowania.

Bliska lokalizacja biurowca Office Center oraz siedzib różnego rodzaju dużych firm sprawia, że przyjeżdżający w sprawach służbowych biznesmeni często szukają noclegu w tej lokalizacji. Turyści odwiedzający Szczecin również doceniają tą lokalizację jako nocleg w centrum miasta i jednocześnie blisko parku gdzie można na chwilę się zatrzymać i złapać oddech. Przygotowana oferta apartamentów przez Tomaszewicz Development to doskonała oferta apartamentów na wynajem krótko lub długoterminowy.

Do wyboru będą 4 apartamenty z tarasami ogrodowymi oraz 12 apartamentów z balkonami lub loggiami. Na ostatniej kondygnacji będą 2 penthouse o pow. 68m2 oraz 77 m2 z ok. 100-metrowymi tarasami na dachu z widokiem na panoramę miasta.

W budynku do dyspozycji mieszkańców będzie dwupoziomowy garaż podziemny z miejscami postojowymi i pomieszczeniami gospodarczymi oraz cichobieżna winda.

Inwestycja Powstańców Wielkopolskich 10 znajduje się w Pomorzanach, ul. Powstańców Wielkopolskich 10 (2.1 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Tomaszewicz Development Sp. z o.o.

Inwestycja Powstańców Wielkopolskich 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Powstańców Wielkopolskich 10 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tomaszewicz Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Powstańców Wielkopolskich 10?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Powstańców Wielkopolskich 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1118 metrów od inwestycji Powstańców Wielkopolskich 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Powstańców Wielkopolskich 10 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Powstańców Wielkopolskich 10 znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny żłobek Wesołe Brzdące by NANA w odległości 77 m, XVI Liceum Ogólnokształcące w odległości 291 m, szkoła w odległości 312 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Powstańców Wielkopolskich 10 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: WN Medica w odległości 86 m, Dermestetic w odległości 129 m, Tlenomed - komora hiperbaryczna i rehabilitacja w odległości 157 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Powstańców Wielkopolskich 10 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 85 m znajduje się Żabka, w odległości 168 m znajduje się Asprod, w odległości 170 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Powstańców Wielkopolskich 10 w odległości 32 m znajduje się boisko / kort, w odległości 52 m znajduje się boisko / kort, w odległości 146 m znajduje się Studium wychowania fizycznego PUM.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023