Willa Patio

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez T.J.M. Development Tomasz Barjasz

Olsztyn, ul. Olsztyn

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 589 ofert w najbliższej okolicy!

Willa Patio

7 zdjęć

Willa Patio
Willa Patio
Willa Patio
Willa Patio

Najbliższe inwestycje

 • Dąbrowszczaków
  od: 7 700 zł/m2

  Freedom Nieruchomości

 • GRAND HOUSE Niepodległości
  od: 6 000 zł/m2

  Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD"

 • Rezydencja Vintage Budynek G5
  od: 7 000 zł/m2

  Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Willa Patio – Olsztyn, Jaroty

Dnia 22 września 2011r. spółka T.J.M. Development rozpoczęła prace budowlane związane z nową inwestycją na terenie Olsztyna. Powstający obiekt to nowoczesny budynek wielorodzinny usytuowany w pięknej, czystej i spokojnej dzielnicy Olsztyna. Na parterze, trzech piętrach i poddaszu, na które będzie można dotrzeć windą, będzie znajdować się łącznie 45 mieszkań o powierzchni od 36 do 58 mkw. Budynek wykonywany jest z najwyższej klasy materiałów. “Willa Patio” to połączenie komfortu, elegancji i bezpieczeństwa. Znajduje się na terenie zamkniętego osiedla objętego ochroną. Mieszkańcy “Willi Patio” będą mogli korzystać z podziemnego parkingu. Z myślą o najmłodszych został zaprojektowany piękny plac zabawa. Planowany termin ukończenia inwestycji to koniec 2012 roku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Inwestycja Willa Patio znajduje się w Olsztynie, ul. Olsztyn została zrealizowana przez dewelopera T.J.M. Development Tomasz Barjasz.

Inwestycja Willa Patio została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Willa Patio pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper T.J.M. Development Tomasz Barjasz nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Patio mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Willa Patio znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Św. Wojciecha.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Patio znajduje się się 59 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejsce nr 6 w odległości 20 m, Nova Gimnazjum dla Dorosłych w Olsztynie w odległości 70 m, NOVA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH W OLSZTYNIE w odległości 70 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Patio składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Rogalik, w odległości 90 m znajduje się Dukat, w odległości 130 m znajduje się CH Jakub.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Patio w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 210 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.04.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: