Misjonarska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTim Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1534 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Vettera(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Misjonarska 20 (0.3 km od centrum Lublina)
  Apartamenty Vettera
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 26 - 161 m2
  Liczba pokoi: 1 - 6
  Capitalia Real Estate Gęsia
 • Apartamenty Sławinkowskie(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Sławinkowska (0.7 km od centrum Lublina)
  Ceny od: 5 578 brutto/m2
  Apartamenty Sławinkowskie
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 72
  Powierzchnia: 64 - 122 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Dom Lublin
 • Rozdroże 4(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Lublin, ul. Rozdroże (1.7 km od centrum Lublina)
  Rozdroże 4
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 63 - 108 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Rozdroże.pl Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Oferujemy 50 ekskluzywnych apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 26 do 119 mkw. Nasze apartamenty powstają na Starym Mieście.Z północnych okien naszej inwestycji można podziwiać panoramę tej właśnie część Lublina. Z południowych okien widać zabytkową Fabrykę słodu Vetterów. Obiekt jest usytuowany naprzeciwko klasztoru pomisjonarskiego, obok seminarium duchownego. Zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających. Do każdego z apartamentów przynależy przestronny balkon, taras lub ogródek.Teren inwestycji zostanie ogrodzony.Inwestycja powstaje pod okiem konserwatora zabytków

Inwestycja Misjonarska znajduje się w Lublinie, ul. Misjonarska 20 (0.3 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera Tim Development Sp. z o.o..

Inwestycja Misjonarska jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Misjonarska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 27 do 120 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tim Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 19 komórek lokatorskich 10 w budynku A, 9 w budynku B.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 266 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (19): 10 w budynku A, 9 w budynku B.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: w budynku A, 9 miejsc pojedynczych oraz 8 podwójnych, w budynku B, 24 miejsca pojedyncze, 5 podwójnych.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Misjonarska

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Misjonarska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Misjonarska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 2222 - Stolarska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Misjonarska znajduje się się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealne Studium Farmaceutyczne "Omega" w odległości 170 m, Zespół Szkół nr 11 w odległości 170 m, Gimnazjum nr 12 w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Misjonarska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Luxmed w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Misjonarska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Vipsat, w odległości 340 m znajduje się Targ "Pod Zamkiem", w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Misjonarska w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.08.2017

Data aktualizacji: 14.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie