Art Deco Mokotów

Pod wynajem

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTerra Casa S.A.

Ceny od: 13 390 zł brutto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Art Deco Mokotów dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
U1
90,72 m²
Parter
U2
31,11 m²
Parter
U3
27,59 m²
Parter

Opis Inwestycji

Art Deco Mokotów to kameralny budynek apartamentowy powstający w pobliżu największego warszawskiego centrum biznesowego. Projekt w stylu kamienicy art déco zlokalizowany jest przy spokojnej ulicy Zdziechowskiego, 400 m od Alei Niepodległości, w odległości krótkiego spaceru od dwóch stacji Metra: Wierzbno i Wilanowska. Wyróżnikiem inwestycji jest całoroczny ogród na dachu zapewniający wszystkim mieszkańcom możliwość wypoczynku w otoczeniu zieleni i korzystania z otwartej przestrzeni.Art Deco Mokotów oferuje 88 mieszkań z przestronnymi balkonami lub własnymi ogródkami. Wśród nowoczesnych rozwiązań wdrożonych w budynku warto wymienić system Hand Free, umożliwiający wygodne poruszanie się w obrębie części wspólnych bez użycia kluczy, stacje ładowania samochodów elektrycznych w garażu podziemnym oraz skrzynki pocztowe ułatwiające mieszkańcom zdalne odbieranie przesyłek kurierskich.

Inwestycja Art Deco Mokotów znajduje się na Ksawerowie, ul. Zdziechowskiego 3 (5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Terra Casa S.A..

Inwestycja Art Deco Mokotów jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 1 kondygnację naziemną.

Aktualnie w inwestycji Art Deco Mokotów pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 28 do 91 metrów kwadratowych w cenie od 13 390 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Terra Casa S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, usługi concierge, internet, klimatyzacja, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, sala fitness, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 28 do 91 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 383 777 do 1 214 741 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 13 390 do 13 910 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Art Deco Mokotów znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Art Deco Mokotów

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Art Deco Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Art Deco Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Modzelewskiego 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Art Deco Mokotów znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 97 w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa Nr 146 w odległości 300 m, Przedszkole nr 305 w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Art Deco Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Corten Medic w odległości 270 m, Radzikowska Clinic w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Art Deco Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 170 m znajduje się Galeria wypieków, w odległości 170 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Art Deco Mokotów w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.09.2020

Data aktualizacji: 16.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie