Osiedle Kocjana

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Kocjana, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Warszawa, Bemowo, Groty, Ul. Kocjana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 121 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Kocjana

6 zdjęć

Osiedle Kocjana
Osiedle Kocjana
Osiedle Kocjana
Osiedle Kocjana

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Zielono i blisko centrumOsiedle Kocjana położone jest na Bemowie – zaledwie 20 minut od Placu Bankowego i centrum Warszawy. Dzięki dwóm pętlom autobusowym i jednej tramwajowej, mieszkańcy będą mieć świetne połączenie z innymi częściami miasta.Przestrzeń dla aktywnychOsiedle Kocjana to wymarzone miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek. W okolicy znajduje się dobrze zachowany Fort Blizne. Rowerem lub w kilka minut samochodem można dojechać do jednego z ładniejszych terenów zielonych Warszawy – Parku Leśnego „Bemowo”. Niedaleko położony Ośrodek Sportu i Rekreacji umożliwia korzystanie z krytej pływalni i kortów tenisowych. W okolicy są dwa centra handlowe: Wola Park i Centrum Bemowo z kompleksem kinowo-komercyjnym oraz hipermarket Tesco. Miłośnicy staroci w każdą sobotę i niedzielę mogą odwiedzić słynną giełdę na warszawskim Kole.Twoje miejsce na ziemiNasze osiedle składa się z trzech czteropiętrowych budynków. Tworzą one zamknięty kompleks mieszkaniowy z dwoma dużymi dziedzińcami, na których znajdą się nowoczesne place zabaw dla dzieci, ławeczki i mnóstwo zieleni. Proponujemy mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 1 do 6 pokojowych, tak aby każdy mógł znaleźć przestrzeń odpowiadającą indywidualnym oczekiwaniom. Tworząc projekt architektoniczny zadbaliśmy o to, aby w mieszkaniach, w ciągu dnia, było jak najwięcej słońca, a ich plany były funkcjonalne i przyjazne

Inwestycja Osiedle Kocjana znajduje się na Grotach (9.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Osiedle Kocjana została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kocjana nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 24400 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Kocjana?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kocjana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Kocjana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kocjana-Bocznica 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kocjana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Lewiatan.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: