Wrocławska II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wrocławska 8A, oferowane bezpośrednio przez

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola

Warszawa, Bemowo, Bemowo Lotnisko, ul. Wrocławska 8A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wrocławska II

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 28000 zł
  • miejsca postojowe podziemne (28 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Spółdzielnia Mieszkaniowa „WOLA” zrealizowała inwestycję mieszkaniową polegającą na wybudowaniu kamerlanego, cztero kondygnacyjnego, wielorodzinnego budynku mieszkalnego z 29 lokalami z garażem podziemnym przy ul. Wrocławskiej 8a.

Na pierwszej i ostatniej kondygnacji okna antywłamaniowe.

Budynki zaprojektowane w technologii tradycyjnej, wyposażone w instalacje:- wodną, gazową, co,- elektryczną, TV, wideofonową – kompletną. Monitoring garażu oraz dźwig osobowy.

Teren wokół budynku jest ogrodzony.

Inwestycja Wrocławska II znajduje się na Bemowie Lotnisku, ul. Wrocławska 8A (6.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola.

Inwestycja Wrocławska II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wrocławska II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (28 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wrocławska II?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wrocławska II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 944 metrów od inwestycji Wrocławska II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bemowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wrocławska II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wrocławska II znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 390 w odległości 152 m, przedszkole w odległości 179 m, Szkoła Podstawowa nr 321 w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wrocławska II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Metrodent w odległości 440 m, Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna w odległości 477 m, Medycyna Rodzinna Luxmed w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wrocławska II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 69 m znajduje się Biedronka, w odległości 90 m znajduje się Putka, w odległości 98 m znajduje się Mościbrody.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wrocławska II w odległości 172 m znajduje się boisko / kort, w odległości 194 m znajduje się boisko / kort, w odległości 201 m znajduje się Centrum Sportu i Rekreacji.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: