Rataja 110

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSOLIDNY Sp. z o.o. Sp. K.

Ceny od: 5 381 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rataja 110 dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A1
4
92 m²
Parter
498 000 zł5 413 zł/m²
F3
4
97 m²
Parter
522 000 zł5 381 zł/m²
G2
4
97 m²
Parter
522 000 zł5 381 zł/m²
H1
4
95 m²
Parter
530 000 zł5 579 zł/m²
H2
4
95 m²
Parter
520 000 zł5 474 zł/m²
H3
4
95 m²
Parter
512 000 zł5 389 zł/m²

Opis Inwestycji

Rataja 110

„Rataja 110” – to kameralne osiedle domów z własnymi ogródkami dla osób, które chcą mieszkać z dala od miejskiego zgiełku i cieszyć się życiem w bliskości z naturą. Zaprojektowaliśmy dla Was pierwsze w Łodzi osiedle z bezpieczną wewnętrzną drogą osiedlową (woonerfem), przestrzeń bogatą w zieleń z ogrodem deszczowym i ogrodem sensorycznym oraz ze strefami do zabaw dla dzieci. To wyjątkowe osiedle sprawi, że każdy znajdzie tutaj swoje bezpieczne miejsce do życia i odpoczynku w otoczeniu natury.DOMY Z WŁASNYM Z OGRÓDKIEMKażdy z naszych domów jest funkcjonalnie zaprojektowany w sposób zapewniający przestrzeń, by komfortowo mieszkać i cieszyć się własnym ogrodem. Przestronny salon, kuchnia ze spiżarnią, piękny taras i duże witryny okienne w każdym pomieszczeniu dają ciągły kontakt z naturą.WYJĄTKOWA PRZESTRZEŃ WSPÓLNAPierwsze w Łodzi osiedle domów z bezpieczną drogą wewnętrzną (woonerfem). Specjalnie zaprojektowana przestrzeń bogata w zieleń na całym osiedlu, do tego ogród deszczowy oraz sensoryczny sprawi, że będziesz czuć się doskonale. Całość dopełni szeroka gama roślin, w tym miododajne oraz drzewa owocowe. Także zapewnimy miejsca do zabaw dla najmłodszych. Ta niezwykła przestrzeń wspólna, tworzy miejsce gdzie będziesz czuć się wyjątkowo i blisko natury.DOMY BEZCZYNSZOWENa naszym osiedlu nie będzie opłat czynszowych, które w rocznym budżecie domowym stanowią niemały wydatek. Jako alternatywę proponujemy zarządcę części wspólnych który będzie dbał o przestrzeń na całym osiedlu w każdym aspekcieNASZE DOŚWIADCZENIEOsiedle „Rataja 110” będzie realizowane przez doświadczony zespół, młodych i energicznych ludzi, którzy tworzą przestrzeń z pasją. Naszą nierozłączną ideą jest tworzenie w bliskości z naturą. Posiadamy szerokie doświadczenie w branży nieruchomości na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Postanowiliśmy stworzyć wyjątkowe osiedle, które będzie dla mieszkańców oazą spokoju, a dla nas satysfakcją w jego realizacji. W ciągu ostatnich kilku lat wybudowaliśmy pond 80 domów.OSIEDLE PONADCZASOWEProjektując wspólnie z architektem krajobrazu tą wyjątkową przestrzeń, kierowaliśmy się, aby osiedle było w bliskości z naturą. Przestrzeń bogata w roślinność, a charakter części wspólnych zapewniający spokój i harmonię. Elewacje domów oraz witryny okienne, usytuowanie tarasów komponuje się spójnie do założeń architektury krajobrazu. Elegancka i ponadczasowa architektura osiedla to wyróżnienie osiedla Rataja 110. Zaprojektowana przestrzeń domowa, powstała dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz we współpracy z architektem wnętrz w sposób zapewniający maksymalną funkcjonalność i poczucie komfortu.

Inwestycja Rataja 110 znajduje się na Andrzejowie, ul. Rataja 110 (11.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera SOLIDNY Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Rataja 110 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu apartament, znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rataja 110 pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 92 do 97 metrów kwadratowych w cenie od 5 381 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 92 do 97 m2 w cenie od 498 000 zł (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SOLIDNY Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 2600 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
- Tynki maszynowe twarde ściany / sufit (pod malowanie) - wylewki; - komplet instalacji wod-kan; elektryka; sufity; - po stronie klienta Glazura / podłogi biały montaż i umeblowanie;
Konstrukcja budynku
pustak ceramiczny + strop zbrojony
Dach
blachodachówka BUDMAT
Elewacja
styropian 20cm + wyprawa silikatowo-silikonowa + okładzina elewacyjna na parterze
Stolarka okienna
BUDVAR - 6 komorowe rozwierno - uchylne oraz Fix;
Drzwi zewnętrzne
KMT ciepły próg; okucia inox; szyba wenecka;
Balkony
brak; aportille
Posadzka
wylewki "mixokret"
Ściany
ceramika 12cm
Sufity
gipsowe twarde
Parapety zewnętrzne
tak
Parapety wewnętrzne
NIskie - 15cm oraz 40 cm nad podłogą
Instalacje
wod-kan; elektryka; gaz; LAN/TV
Ogrzewanie
Gazowe; piec Buderus + zasobnik 120l CWU lub pompa ciepła jako opcja
Wentylacja
grawitacyjna + mechaniczna z rekuperacją jako opcja
Wyposażenie łazienki
podłączenia wod-kan; (prysznic; wanna; pralka) prysznic podgrzewany + podejście pod grzejnik łazienkowy; wentylacja
Wyposażenie kuchni
podejścia wod-kan; wentylacja
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 92 do 97 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 498 000 do 530 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 381 do 5 579 zł.
Opis płatności:rozliczenia w vii etapach.
Warunki rezerwacji:umowa rezerwacyjna (cywilno-prawna).
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Rataja 110

LOKALIZACJA OSIEDLA Nasze osiedle zlokalizowane jest we wschodniej części Łodzi w niedalekiej odległości od lasu Gałkówek oraz rezerwatu Wiączyń. Jedynie kilka minut (<10min) autem znajdują się dwa wjazdy na Autostradę A1 (Nowosolna oraz Rokicińska) Natomiast dla osób poszukujących alternatywnych form transportu w pobliżu znajduje się stacja kolejowa Łódź Andrzejów (15 minut pieszo), gdzie kursują pociągi do centrum Łodzi lub wprost do Warszawy. (sprawdź lokalizację)

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rataja 110 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Rataja 110 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sąsieczno.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rataja 110 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Sw. Karola Boromeusza w odległości 580 m.

Data publikacji: 29.06.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie