Lazurowa 14E

Oferta archiwalna

Warszawa, Bemowo, Jelonki Południowe, ul. Lazurowa 14e

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 207 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lazurowa 14E

3 zdjęcia

Lazurowa 14E
Lazurowa 14E
Lazurowa 14E

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 75 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

"LAZUROWA 14E" – inwestycja SML-W "Rozłogi" zlokalizowana jest przy ul. Lazurowej 14E w dzielnicy Bemowo. Będzie to kameralny budynek o 3 (od strony osiedla) do 4 (od strony ul. Lazurowej) kondygnacjach mieszkalnych, nowoczesną architekturą, bogatą infrastrukturą, oraz atrakcyjnymi układami mieszkań 1,2,3,4,5 pokojowych.

Odwiedź stronę inwestycji: www.lazurowa14e.pl

Inwestycja Lazurowa 14E znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Lazurowa 14e null (7.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez SML-W "Rozłogi".

Inwestycja Lazurowa 14E została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 75 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lazurowa 14E nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SML-W "Rozłogi" przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null
  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lazurowa 14E?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lazurowa 14E mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Lazurowa 14E znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siemiatycka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lazurowa 14E znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lazurowa 14E znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 363 IM. PROF. WITOLDA DOROSZEWSKIEGO w odległości 260 m, Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w odległości 360 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lazurowa 14E składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Stokrotka, w odległości 480 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lazurowa 14E w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Jelonkach Południowych

Oferty na Jelonkach Południowych

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: