Nowe Zatorze

Mieszkania na sprzedaż ul. Zientary-Malewskiej, oferowane bezpośrednio przez Shark Investment Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Zientary-Malewskiej
Ceny od: 7 000 zł/m2
Nowe Zatorze

14 zdjęć

Nowe Zatorze
Nowe Zatorze
Nowe Zatorze
Nowe Zatorze

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowe Zatorze dostępne są 32 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Opis Inwestycji

Nowe Zatorze to kompleks 147 słonecznych, dwustronnych mieszkań. Zapewnia to odpowiednie nasłonecznienie oraz widok na różne strony miasta. Do wyboru są przytulne kawalerki oraz mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe.

Dzięki zróżnicowanym metrażom (od 26m2 do 120m2) każdy znajdzie wymarzone miejsce dla siebie. Ustawne i ergonomiczne rozkłady zapewniają dowolną aranżację przestrzeni, a z okien rozpościera się piękny widok na ratusz, katedrę i Stare Miasto.

Nowe Zatorze to mieszkania z duszą, dostosowane do potrzeb mieszkańców oraz w standardzie, którego oczekują. Ciekawa architektura budynków i nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne zapewniają pełną funkcjonalność połączoną z harmonią. A to wszystko w wyjątkowych cenach.

WYGODA I KOMFORT W KAŻDYM CALU

Funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania to nie jedyny atut inwestycji Nowe Zatorze. To także szereg udogodnień całego osiedla. Z myślą o zadowoleniu mieszkańców zaprojektowano przestronne klatki schodowe i cichobieżne windy. Na lokatorów czekają również miejsca parkingowe w garażu podziemnym, który będzie połączony windą z częścią mieszkalną. Plac zabaw oraz wspólna przestrzeń rekreacyjna, na której stanie wiata z grillem umożliwia bezpieczny i błogi wypoczynek na terenie osiedla. Dodatkowo dla wygody mieszkańców stworzono komórki lokatorskie. Wszelkie rozwiązania dostosowano do potrzeb seniorów i osób niepełnosprawnych.

BIURO SPRZEDAŻY

ul. Marii Zientary-Malewskiej 33

10-302 Olsztyn

(na terenie budowy, vis a vis firmy Agapit)

Godziny otwarcia:

pn. – pt. 8:00 – 16:00

Inwestycja Nowe Zatorze znajduje się w Olsztynie, ul. Zientary-Malewskiej (1.7 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez Shark Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Nowe Zatorze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 147 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowe Zatorze w sprzedaży 32 nowe mieszkania o powierzchni od 38 do 66 metrów kwadratowych, w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 55 m2 w cenie od 340 000 zł (3 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 66 m2 w cenie od 420 115 zł (29 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Shark Investment Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie dodatkowo płatne.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 147 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 269 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada: dodatkowo płatne
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 32 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 38 do 66 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 340 000 do 517 720 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 000 do 9 009 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W ZACISZNYM SERCU MIASTA Osiedle powstaje w jednej z najstarszych dzielnic Olsztyna, która dzięki nowym inwestycjom zmienia swoje oblicze. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój, a zarazem bliskość miasta. Do centrum dojeżdża się szybciej niż z „olsztyńskich sypialni”. Swobodę komunikacji zapewnia bliskość dworca oraz linii tramwajowej i autobusowej. Nowe Zatorze to także bliskie sąsiedztwo szkół, przedszkoli, dworca PKP i PKS, linii tramwajowej i autobusowej, placówek medycznych, sklepów oraz terenów zielonych.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Zatorze?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Zatorze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Nowe Zatorze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Reymonta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Zatorze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Zatorze znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 260 m, Niepubliczna Szkoła Policealna Centrum Edukacji Zawodowej w odległości 330 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Centrum Edukacji Zawodowej w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Zatorze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Zatorze w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.04.2019
Data aktualizacji: 26.05.2022
Shark Investment Sp. z o.o. logo

Shark Investment Sp. z o.o.

Łukasz Cichy

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Zientary-Malewskiej 33 10-302 Olsztyn (na terenie inwestycji)

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: