Zielony Zakątek

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSGL Deweloper

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1214 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Strażacka 40(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Strażacka 40 (3.8 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 5 900/m2
  Strażacka 40
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 29
  Powierzchnia: 35 - 86 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Invest Development Sp. z o.o.
 • Urocza 10 - Etap II(1.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Urocza 10 (3.1 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 5 500/m2
  Urocza 10 - Etap II
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 43 - 118 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o.
 • Urocza4(2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Urocza 4a (2.9 km od centrum Rzeszowa)
  Urocza4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 55 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Invest Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja pod nazwą "Zielony Zakątek" realizowana jest w Rzeszowie przy ul. Zelwerowicza. Jest to zespół trzech budynków mieszkalnych położonych w południowo – wschodniej części Rzeszowa na osiedlu Zalesie w sąsiedztwie terenów zielonych, niskiej zabudowy mieszkaniowej jedno i wielorodzinnej oraz budynków dydaktycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego.Jest to zespół trzech budynków IV-kondygnacyjnych usytuowanych w okolicy zielonych terenów, niskiej zabudowy mieszkaniowej jedno i wielorodzinnej oraz budynków Uniwersytetu Rzeszowskiego.Łącznie zostanie wybudowanych 100 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach od 30m2 do 90m2 w cenie od 4650 zł za m2 mieszkania oraz od 700-1500 zł za m2 komórki lokatorskiej.Obecnie realizujemy II etap budowy, budynek B, który składa się 3 segmentów, w każdympo 11 lokali mieszkalnych o pow. od 35m2 do 88m2. Budynek jest podpiwniczony,z pomieszczeniami gospodarczymi, tarasami i balkonami. Miejsca postoje zewnętrzne.Cena m2 mieszkania wynosi 4700 zł - 5200 zł za m2, komórka lokatorska 800 zł/m2.Przewidywany termin zakończenia budowy to koniec II kwartału 2019 roku.

Inwestycja Zielony Zakątek znajduje się w Rzeszowie, ul. Zelwerowicza (4.7 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera SGL Deweloper.

Inwestycja Zielony Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielony Zakątek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 53 do 88 metrów kwadratowych w cenie od 4 884 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGL Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorskia zlokalizowana na kondygnacji -1..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorskia zlokalizowana na kondygnacji -1..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Zielony Zakątek

Inwestycja zlokalizowana jest w południowo – wschodniej części Rzeszowa na osiedlu Zalesie w sąsiedztwie terenów zielonych, niskiej zabudowy mieszkaniowej jedno i wielorodzinnej oraz budynków dydaktycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Zielony Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Robotnicza / Goździkowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zakątek znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Specjalne SOLIS RADIUS w odległości 540 m, Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa SOLIS RADIUS w odległości 540 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zakątek w odległości 510 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 18.04.2018

Data aktualizacji: 23.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie