Zelwerowicza/Uniwersytet

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SGL Deweloper

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Zelwerowicza/Uniwersytet dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
2
37 m2
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

OFERTA BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERAW sprzedaży lokale mieszkalne usytuowane w kameralnym budynku III kondygnacyjnym położonym przy ul. Zelwerowicza (obok budynków Uniwersytetu Rzeszowskiego).Oferta idealna pod inwestycje.Budynek jednoklatkowy, niepodpiwniczony. Na pierwszej kondygnacji znajduje się garaż wielostanowiskowy oraz pomieszczenia gospodarcze. Na drugiej i trzeciej kondygnacji znajduje się po 6 lokali mieszkalnych o pow. od 29m2 do 46m2, jedno i dwu pokojowe.Ogrzewanie własne gazowe piecem dwufunkcyjnym.Zakończenie budowy planowane jest na koniec 2019 roku.Cena m2 mieszkania to 5 200 zł - 5 300 zł. Pomieszczenie gospodarcze w cenie mieszkania. Dodatkowym kosztem jest obowiązkowy zakup miejsca postojowego w garażu za cenę 23 000 zł.Podane ceny są cenami brutto.Szczegółowe informacje na temat inwestycji i dostępności mieszkań znajdą Państwo na www.sgldeweloper.pl oraz w biurze sprzedaży dewelopera.

Inwestycja Zelwerowicza/Uniwersytet znajduje się w Rzeszowie, ul. Zelwerowicza (5.2 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez dewelopera SGL Deweloper.

Inwestycja Zelwerowicza/Uniwersytet jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zelwerowicza/Uniwersytet pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 37 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 37 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGL Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 37 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zelwerowicza/Uniwersytet

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

W odległości 450 metrów od inwestycji Zelwerowicza/Uniwersytet znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kiepury I (73A).

Data publikacji: 27.05.2019

Data aktualizacji: 07.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie