Barciński Park V

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tylna, oferowane bezpośrednio przez SGI Sp. z o.o.

Łódź, Śródmieście, ul. Tylna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1436 ofert w najbliższej okolicy!

Barciński Park V

2 zdjęcia

Barciński Park V

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

„Barciński Park” to coś więcej, niż zwykle osiedle mieszkaniowe. To prawdziwe miasto w mieście! Zaprojektowane, by zachwycać architekturą, lokalizacją a przede wszystkim komfortem jasnych mieszkań. Barciński Park odzwierciedla także multikulturowy charakter Łodzi. Składają się na niego zarówno modernistyczne, eleganckie budynki stanowiące trzon etapu V, jak również artystyczne lofty odzwierciadlające trendy w światowej architekturze.

STANDARD – BUDYNKI

Barciński Park wyróżnia na tle konkurencji jakość zastosowanych materiałów oraz nowoczesna architektura. Wszystkie mieszkania posiadają ustawne balkony wyłożone granitową posadzką. Okna lokali znajdujących się na parterze zostały wyposażone dodatkowo w rolety. Całe osiedle jest ogrodzone i monitorowane.

„Barciński Park” to pełne światła, przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane osiedle. W czterech trzykondygnacyjnych budynkach, wyróżniających się jasną elewacją zaprojektowano ponad 150 wygodnych mieszkań. Każde z nich zostało wyposażone w balkon, loggie lub taras. W ciepłe dni będzie to idealne miejsce na poranną kawę lub wieczorny odpoczynek po pracy. Skala budynków oraz ciche otoczenie sprawiają, że Barciński Park jest przyjaznym oraz komfortowym miejscem do zamieszkania, a bogata oferta metraży zaczynająca się już od 39 m kw. ułatwia wybór idealnego lokum.

• Najwyższej jakości materiały budowlane

• Osprzęt elektryczny

• Podziemne garaże

• Komórki lokatorskie

• System monitoringu

STANDARD – MIESZKANIA

Nowoczesność, komfort i wysoki standard – to cechy charakterystyczne mieszkań na osiedlu „Barciński Park”. W piątym etapie inwestycji zaplanowano 150 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, zaczynających się już od 39 m kw. W bieżącej ofercie znajduje się duży wybór mieszkań 1, 2, 3 oraz 4 pokojowych. Tak zróżnicowany wybór pozwala każdemu znaleźć swoje wymarzone „M”.

• okna – drewniane z napowietrzaczem z podwyższonymi parametrami akustycznymi

• balkony- wykładane granitową posadzką, balustrady stal ocynkowana malowana proszkowo

• grzejniki – grzejniki panelowe, w łazienkach drabinkowe marki Vissmann

• instalacja multimedialna – Internet, TV

• rolety zewnętrzne w oknach mieszkań znajdujących się na parterze

Inwestycja Barciński Park V znajduje się w Śródmieściu, ul. Tylna (1.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja Barciński Park V została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 258 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Barciński Park V nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SGI Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 258 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Osiedle „Barciński Park” położone jest w zielonej części Łodzi, pomiędzy ul. Sienkiewicza, Tylną a Kilińskiego. Niedaleko osiedla znajdują się dwa parki: Park Kilińskiego oraz najstarszy i uznawany za najpiękniejszy – Park Źródliska. Mieszkańcom Barcińskiego Parku wystarczy 10 minutowy spacer, by cieszyć się pobliskimi parkami lub też 10 minut jazdy samochodem, by zrobić zakupy w kultowej Manufakturze. A co z kafejkami na Piotrkowskiej? Tam już w 20 minut można dotrzeć korzystając z transportu publicznego. Obecnie powstaje V etap tego cieszącego się ogromną popularnością osiedla. O komforcie życia i wypoczynku stanowi nie tylko przestrzeń mieszkania, ale także otoczenie budynku. Osiedle „Barciński Park” powstaje w zielonej enklawie miasta, wśród której można wyróżnić Park Kilińskiego oraz Park Źródliska. Jednocześnie na terenie osiedla zadbano o zachowanie cennych starych drzew, które dodatkowo zostaną uzupełniono nowymi nasadzeniami. Standard osiedla podkreślają też takie detale jak włoskie lampy do oświetlania trawników i elewacji budynków, jak również wysokiej jakości kostka brukowa zastosowana na chodnikach.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Barciński Park V?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Barciński Park V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Barciński Park V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kilińskiego - Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Barciński Park V znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Barciński Park V znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole na Księżym Młynie w odległości 210 m, Przedszkole Miejskie nr 99 w odległości 300 m, Publiczne Gimnazjum nr 32 w Łodzi w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Barciński Park V jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w odległości 460 m, Wojewódzka Stacja Ratownictwa Medycznego w odległości 480 m, Centrum Medyczne Szpital św. Rodziny w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Barciński Park V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Pamso, w odległości 180 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 240 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Barciński Park V w odległości 310 m znajduje się Evergym Club, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: