Przy Jantarowej

Oferta archiwalna

Lublin, ul. Jantarowa 1-3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1929 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przy Jantarowej

4 zdjęcia

Przy Jantarowej
Przy Jantarowej
Przy Jantarowej
Przy Jantarowej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

Przy Jantarowej logo

W budynku Przy Jantarowej przeważać będą mieszkania o niewielkim metrażu do 40 m², idealne do zamieszkania na start, dla singli czy studentów.

Mieszkania, nawet te najmniejsze poniżej 30 m² zostały tak zaprojektowane, aby w każdym z nich znalazł się pokój dzienny z aneksem kuchennym i oddzielna sypialnia.

Dzięki oddzieleniu części dziennej od nocnej i zapewniamy naszym lokatorom intymność.

Oczywiście w naszej ofercie rodziny z dziećmi również znajdą miejsce dla siebie. Mieszkania 3-4 pokojowe na pewno spełnią ich oczekiwania. Na terenie inwestycji znajdzie się teren zielony i plac zabaw. W niedużej odległości od terenu inwestycji powstaje szkoła podstawowa.

Wokół inwestycji istnieje kilka przedszkoli, sklepów i firm świadczących różnego rodzaju usługi.

Każde z mieszkań posiada przestronny balkon. Wysokie okna zapewniają dobre doświetlenie mieszkań.

Dodatkowo inwestycja oferuje przestronne miejsca postojowe w hali garażowej i na zewnątrz, a także piwnice lokatorskie na poziomie garażu. Windy do poziomu -1.

- Świetne miejsce pod inwestycję

- Duży wybór mieszkań 2-3 pokojowych

- Dobra komunikacja

- Metraże 28-76 m²

Inwestycja Przy Jantarowej znajduje się w Lublinie, ul. Jantarowa 1-3 (5.8 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Sanitex Development.

Inwestycja Przy Jantarowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przy Jantarowej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sanitex Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przy Jantarowej?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Jantarowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Przy Jantarowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Roztocze 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przy Jantarowej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Jantarowej znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Czterolistna Koniczynka" w odległości 40 m, Szkoła Podstawowa nr 50 w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Jantarowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Jantarowej w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.10.2019
Data aktualizacji: 30.04.2021

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: