Green Park

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSamson-Dom

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domy przy Wilanowskiej(1.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Łódź, Widzew, Stoki, ul. Wilanowska 13 (4 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 4 530 brutto/m2
  Domy przy Wilanowskiej
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 133 m2
  Liczba pokoi: 4
  CONEX

Opis Inwestycji

Osiedle Green PARK to kompleks 25 domów, które tworzą układ dziedzińca otoczonego z trzech stron budynkami.Budynki nawiązują formą do architektury folwarcznej z przełomu XIX/XX wieku przy jednoczesnym zastosowaniu współczesnej stylistyki.W komponowaniu elewacji zastosowano takie materiały, jak stal, szkoło, wzory ceglane, okładziny drewnopodobne oraz tynk w kolorze białym. Zespół tworzą trzy podstawowe typy budynków złożone z tzw. modułów A, B i C.Green PARK położony jest w centrum Łodzi, przy parku nad Jasieniem. Spokojna okolica, solidne domy i dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta to jedne z wielu argumentów, charakteryzujących to osiedle. Zachęcamy do zapoznania się z inwestycją, z pewnością znajdziecie tutaj Państwo wymarzony dom dla siebie i swoich bliskich.

Inwestycja Green Park znajduje się w Widzewie, ul. Winna 24 (2.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Samson-Dom.

Inwestycja Green Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Green Park pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Samson-Dom przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 25 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Green Park

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Green Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Green Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Green Park w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.03.2014

Data aktualizacji: 19.12.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie