Trześniowskie Tarasy

Oferta archiwalna

Lublin, ul. Trześniowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2051 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Trześniowskie Tarasy

2 zdjęcia

Trześniowskie Tarasy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 13 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (4): zakup nieobowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (13 miejsc) : zakup obowiązkowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja realizowana jest przez dewelopera Grupa Deweloperska GD Sp. z o.o.

Inwestycja Trześniowskie Tarasy znajduje się w Lublinie, ul. Trześniowska (2.3 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Grupa Deweloperska GD Sp. zoo.

Inwestycja Trześniowskie Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Trześniowskie Tarasy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Deweloperska GD Sp. zoo przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (13 miejsc)

W inwestycji znajdują się 4 komórki lokatorskie zakup nieobowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Trześniowskie Tarasy?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Trześniowskie Tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Trześniowskie Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trześniowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Trześniowskie Tarasy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Trześniowskie Tarasy znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orlat Lwowskich w odległości 280 m, Gimnazjum Nr 6 w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 44 w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Trześniowskie Tarasy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Stokrotka, w odległości 330 m znajduje się Delikatesy, w odległości 440 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Trześniowskie Tarasy w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 13.04.2021
Data aktualizacji: 03.12.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Lublinie

Oferty w Lublinie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: