Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Royal

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Książęca, oferowane bezpośrednio przez

Rsj House

legionowski, Wieliszew, ul. Książęca

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle RoyalOsiedle Royal

3 zdjęcia

Osiedle Royal
Osiedle Royal
Osiedle Royal

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Opis inwestycji

Osiedle Royal logo

Na terenie planowana jest zabudowa osiedla mieszkaniowego o kameralnej skali zabudowy wielorodzinnej. Jest to kompleks cztero kondygnacyjnych budynków o dachach kopertowych. Większość budynków zaprojektowano jako jedno-klatkowe z garażami podziemnymi. Wszystkie budynki wyposażono w windy. Układ urbanistyczny budynków wydziela kameralne przestrzenie sąsiedzkie.

Na obszarze osiedla zaprojektowano: tereny rekreacyjne z ciągami pieszymi, place zabaw i rekreacji.

Dojazd do osiedla zapewnia dobra sieć lokalnych dróg dojazdowych, otaczających teren z trzech stron. Zaprojektowano sieć parkingów naziemnych będących uzupełnieniem miejsc w garażach podziemnych.

Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni dyskretne ogrodzenie.

Pełna gama mieszkań od jednopokojowych po trzypokojowe o różnorodnych powierzchniach dają klientom możliwość dopasowania ich do swoich potrzeb. Wszystkie mieszkania mają zapewnione bardzo dobre warunki nasłoneczniania.

Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia lokali w większe mieszkania, dzięki zastosowaniu odpowiedniego układu konstrukcyjnego. Każde mieszkanie wyposażone jest w wygodny balkon. W budynkach zaprojektowano przestronne hole wejściowe wraz z centralną klatką schodową, zapewniające komfort użytkowania.

Inwestycja Osiedle Royal znajduje się w Wieliszewie, ul. Książęca (8.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez Rsj House.

Inwestycja Osiedle Royal została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Royal nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rsj House przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Spokojna okolica położona w środku Wieliszewa, w bezpośrednim sąsiedztwie Ratusza gminy. W pobliżu znajduje się również szkoła oraz komisariat policji. Zaletą jest położenie na uboczu od głównej drogi przelotowej Wieliszewa. Łatwy dojazd zapewnia dobra sieć lokalnych dróg. Niedaleko znajduje się również stacja benzynowa. Dużą atrakcję stanowi bliskość Zalewu Zegrzyńskiego z całym zapleczem rekreacyjnym.

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Royal?

Przez teren powiatu legionowskiego przebiega trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 61 (Warszawa – Pojezierze Mazurskie) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze). Biegnie tędy również linia kolejowa nr 9, łącząca Warszawę z Gdańskiem. Powiat jest dobrze skomunikowany ze stolicą zarówno poprzez linie autobusowe, jak i kolejowe: Szybkiej Kolei Miejskiej (S3, S9) oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Royal mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1983 metrów od inwestycji Osiedle Royal znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliszew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Royal znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Royal znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 1 w odległości 206 m, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wieliszewie w odległości 252 m, szkoła w odległości 324 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Royal jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wieliszewie w odległości 202 m, Filia przychodni lekarskiej "BER-MED" w odległości 493 m, Mazowiecki Szpital Onkologiczny w odległości 944 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Royal składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 204 m znajduje się Iwona & Izabela s.c. PH, w odległości 245 m znajduje się Dino, w odległości 682 m znajduje się Sklep spożywczy "Lewiatan".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Royal w odległości 320 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 320 m znajduje się Pumptrack, w odległości 406 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 03.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023