Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Natura
  Oferta archiwalna
  Jeśli cenisz ciszę i spokój, chcesz żyć blisko natury, a jednocześnie w niedalekiej odległości od stolicy, nowo budowane osiedle w Wieliszewie to propozycja właśnie dla Ciebie. Spośród 272 mieszkań o powierzchni od 27 do 68 metrów kwadratowych z pewnością wybierzesz to, w którym będzie Ci się żyło komfortowo. Szeroki wachlarz wyboru w połączeniu z niewygórowaną ceną za metr kwadratowy, zaczynającą się od 3890zł, czyni Osiedle Natura najbardziej atrakcyjną inwestycją w rejonie.Wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia, będziesz mieć pod ręką: lokalne sklepy, agencję banku i bankomaty, apteki, ośrodki zdrowia i szpital, w którym przyjmują również lekarze podstawowej opieki zdrowotnej i lekarze specjaliści. W Wieliszewie są dwa samorządowe przedszkola, szkoła podstawowa i Zespół Szkół, a w niedalekiej Komornicy liceum ogólnokształcące.Bogaty księgozbiór udostępnia Biblioteka Publiczna Gminy Wieliszew, a Gminne Centrum Kultury w Łajskach oferuje naukę gry na instrumentach, warsztaty wokalne, teatralne, plastyczne, taniec nowoczesny i balet, fitness i zajęcia prozdrowotne.Nie zapomniano oczywiście o najmłodszych mieszkańcach, dla których przewidziano wspaniale wyposażone plac zabaw i teren rekreacyjny. Do budynków będą prowadziły wygodne wewnątrzosiedlowe drogi dojazdowe i bezpieczne przejścia piesze.

  Osiedle Natura

  ul. Kościelna , Wieliszew, legionowski(8.1 km od Warszawy)
  Osiedle Natura
 • Osiedle Royal Wieliszew
  Oferta archiwalna
  Na terenie planowana jest zabudowa osiedla mieszkaniowego o kameralnej skali zabudowy wielorodzinnej. Jest to kompleks cztero kondygnacyjnych budynków o dachach kopertowych. Większość budynków zaprojektowano jako jedno-klatkowe z garażami podziemnymi. Wszystkie budynki wyposażono w windy. Układ urbanistyczny budynków wydziela kameralne przestrzenie sąsiedzkie.Na obszarze osiedla zaprojektowano: tereny rekreacyjne z ciągami pieszymi, place zabaw i rekreacji.Dojazd do osiedla zapewnia dobra sieć lokalnych dróg dojazdowych, otaczających teren z trzech stron. Zaprojektowano sieć parkingów naziemnych będących uzupełnieniem miejsc w garażach podziemnych.Bezpieczeństwo mieszkańców zapewni dyskretne ogrodzenie.Pełna gama mieszkań od jednopokojowych po trzypokojowe o różnorodnych powierzchniach dają klientom możliwość dopasowania ich do swoich potrzeb. Wszystkie mieszkania mają zapewnione bardzo dobre warunki nasłoneczniania.Dodatkowym atutem jest możliwość łączenia lokali w większe mieszkania, dzięki zastosowaniu odpowiedniego układu konstrukcyjnego. Każde mieszkanie wyposażone jest w wygodny balkon. W budynkach zaprojektowano przestronne hole wejściowe wraz z centralną klatką schodową, zapewniające komfort użytkowania.

  Osiedle Royal Wieliszew

  od 3 800 zł/m2
  ul. Książęca , Wieliszew, legionowski(8.7 km od Warszawy)
  Rsj House

Nowe mieszkania – Wieliszew z dużym potencjałem

Wieliszew to wieś w powiecie legionowskim. Od centrum Warszawy dzieli ją zaledwie 30 km, co zdecydowanie wpływa na jej atrakcyjność. Ponadto tuż obok znajduje się Jezioro Zegrzyńskie, stanowiące popularne miejsce relaksu wśród mieszkańców całego regionu. Dlatego mieszkania w Wieliszewie cieszą się dużym zainteresowaniem, a rynek deweloperski kwitnie. Dowiedz się więcej!

Nowe mieszkania w Wieliszewie – charakterystyka rynku pierwotnego

Wieliszew jest niewielką miejscowością – liczy kilkanaście razy mniej ludności niż sąsiednie Legionowo, jednak zaczyna dynamicznie się rozwijać wzorem stolicy powiatu. Warszawiacy (i nie tylko) coraz częściej poszukują tu nieruchomości ze względu na niezwykle atrakcyjne położenie, otaczającą przyrodę i wszechobecny spokój.

Rynek nieruchomości jest tutaj niewielki, ale wzrastające zapotrzebowanie sprawia, że nowe mieszkania w Wieliszewie powstają coraz częściej. Deweloperzy interesują się tymi terenami coraz bardziej, stawiając raczej kameralne osiedla składające się z niezbyt wysokich budynków otoczonych zielenią. Dzięki temu nowe mieszkania w Wieliszewie nie „gryzą się” z istniejącą tkanką, w której dominuje zabudowa jednorodzinna.

Mieszkania na sprzedaż w Wieliszewie – jak kształtują się ceny?

Tym, co przyciąga nabywców do Wieliszewa, jest nie tylko korzystne położenie miejscowości. Za atrakcyjne można również uznać tutejsze ceny. Są one nawet dwukrotnie niższe niż w Warszawie, co oznacza, że dotychczasowi mieszkańcy stolicy mogą sobie pozwolić na zakup znacznie większego mieszkania w Wieliszewie. Drożej jest także w pobliskim Legionowie oraz w położonych tuż nad brzegiem jeziora Zegrzu i Zegrzu Południowym. Dlatego Wieliszew jest bardzo ciekawym miejscem dla osób poszukujących oszczędności.

Mieszkania w Wieliszewie – jak szukać okazji cenowych?

Statystycznie 1 m2 mieszkania w Wieliszewie jest tańszy niż w wymienionych wyżej popularniejszych miejscowościach. Ceny w obrębie tej wsi są jednak dość zróżnicowane, więc warto się im przyglądać. Droższe są te nieruchomości, które znajdują się bliżej wylotu na Legionowo i dalej na Warszawę. Bardzo duże znaczenie ma także charakter inwestycji deweloperskiej – te realizowane jako większe osiedla zwykle charakteryzują się niższymi cenami. Więcej trzeba zapłacić za mieszkanie w kameralnej inwestycji, szczególnie takiej wykończonej w wyższym standardzie. Różnice w cenach za 1 m2 są znaczące również w zależności od wielkości lokalu. Dlatego warto dobrze przyglądać się dostępnym mieszkaniom na sprzedaż w Wieliszewie i dokonywać własnych kalkulacji związanych z opłacalnością poszczególnych rozwiązań.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Wieliszewie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Wieliszewie

Usytuowany w centralnej części Niziny Mazowieckiej, w widłach Wisły i Narwi, powiat legionowski zajmuje powierzchnię ok. 389 km2 i jest najgęściej zaludnionym powiatem w Polsce. Duża liczba ludności sięgająca ok. 108 tys. wynika z atrakcyjności miejsca: malowniczego krajobrazu, spokoju okolic, bliskości Warszawy oraz dobrych połączeń komunikacyjnych ze stolicą. Powiat legionowski to popularne miejsce wypoczynku, bowiem znaczna część jego terenu leży w obrębie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Znajduje się tutaj 10 rezerwatów przyrody, a strefami rekreacji są ośrodki wypoczynkowe nad Zalewem Zegrzyńskim, m.in. Dzika Plaża z kąpieliskiem w Nieporęcie oraz plaża, molo i kąpielisko w Serocku. Na terenie powiatu dominuje niska zabudowa, zaś rozwijają się: rolnictwo, usługi i handel. Dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą są linie Szybkiej Kolei Miejskiej (S3 i S9) i linie autobusowe. Przebiegają tędy drogi krajowe nr 61 i nr 62 oraz trasa europejska E77.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: