Apartamenty Zwycięstwa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zwycięstwa, oferowane bezpośrednio przez

Rogowski Development Sp. z o.o.

Białystok, ul. Zwycięstwa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 266 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Zwycięstwa

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Elegancki, oszczędny w formie czteropiętrowy apartamentowiec lekko wyniesiony spośród otaczających uliczek. Podwyższone pomieszczenia i standard materiałów i wykończeń. Rozsądna inwestycja.

Inwestycja Apartamenty Zwycięstwa znajduje się w Białymstoku, ul. Zwycięstwa (2.5 km od centrum Białegostoku), jest realizowana przez Rogowski Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zwycięstwa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rogowski Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Zwycięstwa?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Zwycięstwa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 408 metrów od inwestycji Apartamenty Zwycięstwa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białystok.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Zwycięstwa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zwycięstwa znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Ekonomiczna w odległości 38 m, Wyższa Szkoła Ekonomiczna w odległości 46 m, Elastyczne Przedszkole "Orzełek" w odległości 68 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Zwycięstwa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Interchem -Centrum Laryngologii w odległości 153 m, Centrum Medyczne Hansa - Rehabilitacja w odległości 167 m, COR-MED Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Zwycięstwa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 183 m znajduje się Biedronka, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 389 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zwycięstwa w odległości 288 m znajduje się Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, w odległości 424 m znajduje się boisko / kort, w odległości 467 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.12.2022
Data aktualizacji: 15.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: