Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Poznańska 25

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Poznańska, oferowane bezpośrednio przez

Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K.

Bydgoszcz, ul. Poznańska 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1470 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Poznańska 25Apartamenty Poznańska 25

13 zdjęć

Apartamenty Poznańska 25
Apartamenty Poznańska 25
Apartamenty Poznańska 25
Apartamenty Poznańska 25

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • 13 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 310 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: Przypisane do każdego mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (35 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Apartamenty Poznańska 25 - to nasza nowa inwestycja budowana w ścisłym centrum miasta, która wraz z poprzednim projektem przy Poznańskiej 24 tworzy spójną całość. Budynek położony jest pomiędzy ul. Poznańską oraz ul. Grudziądzką, posiadając wejścia zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Wejścia dla mieszkańców są specjalnie wydzielone. Nasi projektanci postarali się aby budynek łączył cechy nowoczesnego budynku, nawiązując jednocześnie do kamienicznej zabudowy.

Grupa projektantów i architektów bardzo długo pracowała by powstał budynek, który będzie łączył w sobie nowoczesność oraz nawiązanie do otaczającej go kamienicznej zabudowy. Efektem naszych prac jest bryła, która znakomicie wpasowuje się w klimat starówki. Połączenie szkła i cegły, nadają elewacji niepowtarzalny styl, elegancję i prestiż. Nie zapomnieliśmy także o nowoczesnych, podnoszących standard i komfort rozwiązaniach. Budynek posiada ekskluzywnie wykończony hall, cichobieżną windę oraz okna o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej. Każdy apartament wyposażony został w klimatyzację oraz drzwi antywłamaniowe.

Budynek pełni funkcję mieszkalno-usługową. Składa się z 4 kondygnacji nadziemnych oraz 1 podziemnej. Na poziomie -1 znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi. Część usługową stanowią lokale użytkowe, mieszczące się na parterze od strony ul. Poznańskiej oraz Grudziądzkiej. Budynek posiada 14 lokali usługowych tworzących pasaż handlowy łączący obie sąsiadujące ulice. Część mieszkalna to luksusowe apartamenty o zróżnicowanych układach oraz powierzchni, dzięki czemu każdy znajdzie apartament dopasowany do własnych potrzeb. Projektanci zadbali, aby wszystkie apartamenty cechowały się niebywałą funkcjonalnością przy zachowaniu optymalnego metrażu.

Inwestycja Apartamenty Poznańska 25 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Poznańska 25 (0.9 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Apartamenty Poznańska 25 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Poznańska 25 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (35 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Przypisane do każdego mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Poznańska 25 - to lokalizacja, która trafia w potrzeby osób w każdym wieku. Stary Rynek, Wyspa Młyńska, Opera Nova, szkoły, sklepy, restauracje, tereny rekreacyjne, centra handlowe ... wszystko w zasięgu ręki! Dzięki rozbudowanej infrastrukturze, inwestycja jest doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta. Życie w ścisłym centrum Bydgoszczy nabiera nowej jakości, gdy wszystko czego nam trzeba jest w zasięgu 5 minut spaceru. To wszystko dla Ciebie dostępne już teraz!

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Poznańska 25?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Poznańska 25 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1467 metrów od inwestycji Apartamenty Poznańska 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Poznańska 25 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Poznańska 25 znajduje się 55 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Internat przy Zespole Szkół Plastycznych w odległości 115 m, Złobek nr 1 Słoneczko w odległości 180 m, Międzynarodowa Szkoła Sokrates w odległości 245 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Poznańska 25 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Kujawsko-Pomorskie Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy w odległości 390 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 449 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 472 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Poznańska 25 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 66 m znajduje się Biedronka, w odległości 79 m znajduje się Żabka, w odległości 192 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Poznańska 25 w odległości 246 m znajduje się boisko / kort, w odległości 295 m znajduje się boisko / kort, w odległości 355 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.05.2021
Data aktualizacji: 25.04.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023