Apartamenty Poznańska 25

13 zdjęć

Apartamenty Poznańska 25
Apartamenty Poznańska 25
Apartamenty Poznańska 25
Apartamenty Poznańska 25

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Poznańska 25 dostępne są 2 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (2)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • 12 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 310 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada: Przypisane do każdego mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (35 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 2 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 43 do 50 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Apartamenty Poznańska 25 znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Apartamenty Poznańska 25 - to nasza nowa inwestycja budowana w ścisłym centrum miasta, która wraz z poprzednim projektem przy Poznańskiej 24 tworzy spójną całość. Budynek położony jest pomiędzy ul. Poznańską oraz ul. Grudziądzką, posiadając wejścia zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Wejścia dla mieszkańców są specjalnie wydzielone. Nasi projektanci postarali się aby budynek łączył cechy nowoczesnego budynku, nawiązując jednocześnie do kamienicznej zabudowy.

Grupa projektantów i architektów bardzo długo pracowała by powstał budynek, który będzie łączył w sobie nowoczesność oraz nawiązanie do otaczającej go kamienicznej zabudowy. Efektem naszych prac jest bryła, która znakomicie wpasowuje się w klimat starówki. Połączenie szkła i cegły, nadają elewacji niepowtarzalny styl, elegancję i prestiż. Nie zapomnieliśmy także o nowoczesnych, podnoszących standard i komfort rozwiązaniach. Budynek posiada ekskluzywnie wykończony hall, cichobieżną windę oraz okna o podwyższonej izolacyjności termicznej i akustycznej. Każdy apartament wyposażony został w klimatyzację oraz drzwi antywłamaniowe.

Budynek pełni funkcję mieszkalno-usługową. Składa się z 4 kondygnacji nadziemnych oraz 1 podziemnej. Na poziomie -1 znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi. Część usługową stanowią lokale użytkowe, mieszczące się na parterze od strony ul. Poznańskiej oraz Grudziądzkiej. Budynek posiada 14 lokali usługowych tworzących pasaż handlowy łączący obie sąsiadujące ulice. Część mieszkalna to luksusowe apartamenty o zróżnicowanych układach oraz powierzchni, dzięki czemu każdy znajdzie apartament dopasowany do własnych potrzeb. Projektanci zadbali, aby wszystkie apartamenty cechowały się niebywałą funkcjonalnością przy zachowaniu optymalnego metrażu.

Inwestycja Apartamenty Poznańska 25 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Poznańska 25 (0.9 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Apartamenty Poznańska 25 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Poznańska 25 w sprzedaży są 2 nowe mieszkania o powierzchni od 43 do 50 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (35 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Przypisane do każdego mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Poznańska 25 - to lokalizacja, która trafia w potrzeby osób w każdym wieku. Stary Rynek, Wyspa Młyńska, Opera Nova, szkoły, sklepy, restauracje, tereny rekreacyjne, centra handlowe ... wszystko w zasięgu ręki! Dzięki rozbudowanej infrastrukturze, inwestycja jest doskonale skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta. Życie w ścisłym centrum Bydgoszczy nabiera nowej jakości, gdy wszystko czego nam trzeba jest w zasięgu 5 minut spaceru. To wszystko dla Ciebie dostępne już teraz!

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Poznańska 25?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Poznańska 25 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Apartamenty Poznańska 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Poznański.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Poznańska 25 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Poznańska 25 znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: CENTRUM SZKOLENIOWE AGENTÓW OCHRONY "ADEPT" W BYDGOSZCZY w odległości 130 m, Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates w Bydgoszczy w odległości 300 m, Międzynarodowe Gimnazjum Sokrates w Bydgoszczy w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Poznańska 25 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Biedronka, w odległości 470 m znajduje się SAM.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Poznańska 25 w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.05.2021
Data aktualizacji: 26.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Bydgoszczy

Oferty w Bydgoszczy

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: