Young City

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Batalionów Chłopskich, oferowane bezpośrednio przez Robyg S.A.

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Batalionów Chłopskich

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 619 ofert w najbliższej okolicy!

Young City

2 zdjęcia

Young City

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Young City to projekt łączący w sobie sprawdzone i nowoczesne rozwiązania z duchem młodzieńczej pasji i energii. Osiedle ma powstać w dwóch etapach i składać się będzie z 300 lokali. Nowoczesna forma architektoniczna, niska, czteropiętrowa zabudowa oraz otaczająca budynki zieleń spodoba się zarówno wysportowanym singlom, jak i rodzicom szukającym miejsca, w którym mogliby stworzyć bezpieczny dom dla swoich pociech. Zarówno młodzi duchem jak i osoby lubiące spokój, ale blisko miasta, znajdą wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia na nowoczesnym osiedlu.Wyjątkowym atutem nowej inwestycji jest świetna lokalizacja gwarantująca dostęp do rozwiniętej infrastruktury społecznej oraz dobrej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

Inwestycja Young City znajduje się na Chrzanowie, ul. Batalionów Chłopskich (0.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez Robyg S.A.

Inwestycja Young City została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 139 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Young City nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Robyg S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 139 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja żelbetowa monolityczna wylewana.

Elewacja

Ściany zewnętrzne murowane z izolacją termiczną lub żelbetowe z izolacją termiczną. Elewacja - tynki mineralne malowane, w części elementy okładziny typu Trespa (lokalizacja według projektu).

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe PCV - kolorystyka według projektu wykończenia zewnętrznego budynku. Okna i drzwi balkonowe: rozwieralno-uchylne lub uchylne lub rozwieralne lub stałe. Szklenie zespolone, dwuszybowe. W górnej części okien lub w ścianach zewnętrznych - według decyzji architekta, nawiewniki dla kompensacji powietrza wentylacyjnego.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkania - jednoskrzydłowe antywłamaniowe. Drzwi pełne, gładkie, z jednym zamkiem wielopunktowym atestowanym, kolorystyka według wyboru architekta.

Balkony

Wykończenie podłóg - płytki ceramiczne kolor według decyzji architekta. Balustrady i oddzielenia - stalowe - według projektu wykończenia zewnętrznego i decyzji architekta.

Posadzka

Posadzka betonowa.

Ściany

Wykończenie ścian - tynki gipsowe, malowane jednokrotnie na kolor biały. Wykończenie ścian w łazienkach/WC - ściana z bloczków gipsowych bez malowania od strony łazienki.

Sufity

Wykończenie sufitów - tynki gipsowe, malowane jednokrotnie na kolor biały.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna, instalacja wideodomofon, instalacja wentylacyjna, Instalacja c.o.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Wentylacja mechaniczna wyciągowa. W kuchni oddzielna do podłączenia okapu.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Bemowo, przy ul. Batalionów Chłopskich.

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Young City?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Young City mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 500 metrów od inwestycji Young City znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szeligowska-Wiadukt 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Young City znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Young City znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Dzwoneczek" w odległości 380 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna "Niebieska Sprężynka" w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Young City jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy w odległości 530 m.

Data publikacji: 14.05.2012
Data aktualizacji: 20.12.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: