Szumilas

Mieszkania na sprzedaż ul. Magazynowa, oferowane bezpośrednio przez Robyg

gdański, Kowale, ul. Magazynowa
Szumilas

7 zdjęć

Szumilas
Szumilas
Szumilas
Szumilas

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Szumilas dostępne są 33 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Szumilas to miejsce, które pozwoli na życie w harmonii z naturą, gwarantując jednocześnie wszystkie wygody związane z miejską lokalizacją. Tu na skraju lasu, w niskiej, przytulnej zabudowie skąpanej w zieleni, odnajdziesz nową jakość - idealny balans pomiędzy naturą i przestrzenią, a wygodami związanymi z życiem w mieście.

Kameralne osiedle nowoczesnych, 3-piętrowych domów wielorodzinnych z bezpośrednim widokiem na otaczający las pozwoli przyszłym mieszkańcom poczuć komfort korzystania z własnej, intymnej przestrzeni – za sprawą przestronnych i słonecznych mieszkań z ogródkami lub balkonami do wyboru oraz dużych odległości między budynkami wypełnionymi zielenią i bogato nasadzoną roślinnością.

Inwestycja Szumilas znajduje się w Kowalach, ul. Magazynowa (0.9 km od Gdańska), jest realizowana przez Robyg.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 57 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Szumilas w sprzedaży 33 nowe mieszkania o powierzchni od 33 do 74 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni 33 m2 (2 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 74 m2 (5 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 58 m2 (18 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 68 do 69 m2 (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Robyg przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie tylko do 3-4 pokojowych mieszkań.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 57 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Ogrzewanie

kotłownie w budynkach

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon, taras.
Komórki lokatorskie:
posiada: tylko do 3-4 pokojowych mieszkań.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: zewnętrzne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, boisko, internet, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 33 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 33 do 74 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Szumilas położone tuż przy lesie, z dala od miejskiego zgiełku, w Kowalach przy ul. Magazynowej - oferuje swoim mieszkańcom spokój i intymność otoczenia. Bliskość natury, okoliczny szlak turystyczny w rezerwacie „Bursztynowa Góra” oraz urokliwe ścieżki w Jarze Reknicy dostępne w niedalekiej odległości będą sprzyjać aktywnej rekreacji i rodzinnym wędrówkom. Stąd dotrzeć można również, aż do malowniczego Jeziora Otomińskiego. Lokalizacja osiedla gwarantuje świetną komunikację z całym Trójmiastem, zapewnia wygodny dojazd zarówno do centrum miasta, trójmiejskiej obwodnicy, a także do autostrady - przy jednoczesnym zachowaniu komfortowego położenia w spokojniejszej części dzielnicy. Dogodne położenie osiedla zapewnia jej mieszkańcom wszelkie wygody - placówki handlowo-usługowe, przedszkola, przychodnie i szkoły, w tym nowoczesną Szkołę Metropolitalną, otwartą w 2018 r. Sprawną komunikację mieszkańcom zapewnią także planowane przez miasto usprawnienia: - Dodatkowe połączenia kolejowe - budowa nowej nitki II etapu Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, która ma połączyć południowe dzielnice Gdańska z sąsiednimi miejscowościami. - Rozbudowa drogi, trasy S7- w ramach, której powstanie dodatkowy wyjazd na obwodnicę w kierunku Łodzi (przebieg drogi Kaszubskiej).

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

Komunikacja

Przez powiat gdański przebiega trasa europejska E75, której fragmentem jest autostrada A1 oraz drogi krajowe nr 91 i 7, przy czym ta druga na pewnym odcinku jest drogą ekspresową. Ponadto przez powiat przechodzą drogi wojewódzkie nr: 221, 222, 226, 227 i 233. Kursują tu linie autobusów aglomeracyjnych i regionalnych, a w gminie Przywidz kursują autobusy PKS. Do powiatu dociera też Szybka Kolej Miejska z Trójmiasta i funkcjonuje transport kolejowy PKP. Centrum powiatu znajduje się jedynie ok. 25 km od lotniska w Gdańsku.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szumilas w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.05.2021
Data aktualizacji: 05.07.2021
Robyg logo

Robyg

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Piekarnicza 3, Gdańsk

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: