Osiedle Dębowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Renner Sp. z o.o.

Tychy, ul. Obywatelska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 91 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Dębowe

10 zdjęć

Osiedle Dębowe
Osiedle Dębowe
Osiedle Dębowe
Osiedle Dębowe

Najbliższe inwestycje

 • Nowy Magistrat
  od: 7 900 zł/m2

  PRB Dom

 • Apartamenty Bacha
  od: 6 100 zł/m2

  Adatex

Opis Inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Tychach, w dzielnicy Wilkowyje przy ul. Obywatelskiej, na granicy z Mikołowem. Kompleks mieszkaniowy Osiedle Dębowe w całości będzie składał się z ponad 200 łatwych w aranżacji i dobrze doświetlonych lokali mieszkaniowych.

W pierwszym etapie powstało w sumie 39 nowoczesnych i energooszczędnych mieszkań zlokalizowanych w 4 budynkach.

Zarządca Osiedla zadba o czystość i schludny wygląd terenu, co pozwoli cieszyć się urokami Osiedla Dębowego w Tychach bez konieczności angażowania się w jego utrzymanie. Ogródki są wygrodzone, co zapewnieni poczucie prywatności mieszkańcom parterowych apartamentów. Do dyspozycji mieszkańców pozostają prywatne miejsca parkingowe.

Bezpieczeństwo zapewnia cicha i spokojna okolica.

Cały teren zostanie ogrodzony, a wjazd na teren Osiedla Dębowego będzie możliwy wyłącznie dla mieszkańców. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w system videodomofonowy, który ograniczy dostęp niepowołanych osób.

Mieszkania na piętrach posiadają wykończony balkon lub taras. We wszystkich apartamentach zainstalowano wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe, mechaniczną wentylację oraz ogrzewanie podłogowe. Do wykończenia budynków użyto trwałych i estetycznych materiałów najwyższej jakości.

Obecnie w drugim etapie powstaje 36 mieszkań w dwóch metrażach – 58 m2 i 78 m2. Mieszkania mniejsze, zlokalizowane na parterze mają przynależne ogródki, natomiast mieszkania większe, mają do dyspozycji duże, przestronne tarasy.

Inwestycja Osiedle Dębowe znajduje się w Tychach, ul. Obywatelska (4.8 km od centrum Tych), została zrealizowana przez dewelopera Renner Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Dębowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 75 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dębowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 74 metrów kwadratowych w cenie od 4 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Renner Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 75 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz

Stolarka okienna

okna energooszczędne

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe

Ogrzewanie

podłogowe

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Dębowe zlokalizowane jest w Tychach, w dzielnicy Wilkowyje przy ulicy Obywatelskiej, przy granicy z Mikołowem na samej granicy Lasów Pszczyńskich. W niedalekiej odległości od inwestycji znajduje się Jezioro Paprocańskie, oferujące wiele atrakcji i form aktywnego wypoczynku. W północno-wschodniej części zbiornika znajduje się ośrodek wypoczynkowy Paprocany. Znajdziemy tutaj boiska do gry w siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę oraz kort do tenisa ziemnego, strzeżoną plażę, wypożyczalnię sprzętu sportowego, przystań wodną i pole campingowe.

Tychy to ponad 134-tysięczne miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Jego obszar wynosi 82 km2. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wzniesieniem 21 osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć 24 szkoły podstawowe i 17 szkół gimnazjalnych, a także 7 liceów, 6 zespołów szkół i 22 szkoły policealne. Działają tu dwa szpitale i 31 przychodni lekarskich. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, 10 galerii sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko, 9 ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Miasto jest węzłem komunikacyjnym, w którym trasa europejska E462 krzyżuje się z drogami krajowymi nr 44 i 86. Przy granicach miasta biegną drogi wojewódzkie nr 928, 931 i 934. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, na którą składa się ponad 40 linii autobusowych, 6 trolejbusowych i 0 mikrobusowych. Działa tu Kolej Śląska. Niespełna 60 km od miasta znajduje się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, a ok. 65 km od Tychów mieści się lotnisko w Krakowie-Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Dębowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Dębowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tychy Wilkowyje Obywatelska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dębowe znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 w odległości 370 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dębowe w odległości 130 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.03.2016
Data aktualizacji: 24.02.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: