Osiedle Dębowe

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRenner Sp. z o.o.

Ceny od: 4 500 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dębowe dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
N.2.2
4
74 m²
1
451 400 zł6 100 zł/m²

Oferty specjalne

 • Promocja

  Sprawdź opcję wykończenia pod klucz!

  Prosimy o kontakt z biurem sprzedaży.

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Tychach, w dzielnicy Wilkowyje przy ul. Obywatelskiej, na granicy z Mikołowem. Kompleks mieszkaniowy Osiedle Dębowe w całości będzie składał się z ponad 200 łatwych w aranżacji i dobrze doświetlonych lokali mieszkaniowych.W pierwszym etapie powstało w sumie 39 nowoczesnych i energooszczędnych mieszkań zlokalizowanych w 4 budynkach.Zarządca Osiedla zadba o czystość i schludny wygląd terenu, co pozwoli cieszyć się urokami Osiedla Dębowego w Tychach bez konieczności angażowania się w jego utrzymanie. Ogródki są wygrodzone, co zapewnieni poczucie prywatności mieszkańcom parterowych apartamentów. Do dyspozycji mieszkańców pozostają prywatne miejsca parkingowe.Bezpieczeństwo zapewnia cicha i spokojna okolica.Cały teren zostanie ogrodzony, a wjazd na teren Osiedla Dębowego będzie możliwy wyłącznie dla mieszkańców. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w system videodomofonowy, który ograniczy dostęp niepowołanych osób.Mieszkania na piętrach posiadają wykończony balkon lub taras. We wszystkich apartamentach zainstalowano wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe, mechaniczną wentylację oraz ogrzewanie podłogowe. Do wykończenia budynków użyto trwałych i estetycznych materiałów najwyższej jakości.Obecnie w drugim etapie powstaje 36 mieszkań w dwóch metrażach – 58 m2 i 78 m2. Mieszkania mniejsze, zlokalizowane na parterze mają przynależne ogródki, natomiast mieszkania większe, mają do dyspozycji duże, przestronne tarasy.

Inwestycja Osiedle Dębowe znajduje się w Tychach, ul. Obywatelska (4.8 km od centrum Tych), została zrealizowana przez dewelopera Renner Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Dębowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 75 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dębowe pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 74 metrów kwadratowych w cenie od 4 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 74 m2 w cenie od 451 400 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Renner Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 75 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony,wykończenie pod klucz
Stolarka okienna
okna energooszczędne
Drzwi zewnętrzne
antywłamaniowe
Ogrzewanie
podłogowe
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 74 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 257 900 do 370 700 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 500 do 4 800 zł.
Opis płatności:w transzach.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Dębowe

Osiedle Dębowe zlokalizowane jest w Tychach, w dzielnicy Wilkowyje przy ulicy Obywatelskiej, przy granicy z Mikołowem na samej granicy Lasów Pszczyńskich. W niedalekiej odległości od inwestycji znajduje się Jezioro Paprocańskie, oferujące wiele atrakcji i form aktywnego wypoczynku. W północno-wschodniej części zbiornika znajduje się ośrodek wypoczynkowy Paprocany. Znajdziemy tutaj boiska do gry w siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę oraz kort do tenisa ziemnego, strzeżoną plażę, wypożyczalnię sprzętu sportowego, przystań wodną i pole campingowe.

Tychy to ponad 134-tysięczne miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Jego obszar wynosi 82 km2. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wzniesieniem 21 osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć 24 szkoły podstawowe i 17 szkół gimnazjalnych, a także 7 liceów, 6 zespołów szkół i 22 szkoły policealne. Działają tu dwa szpitale i 31 przychodni lekarskich. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, 10 galerii sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko, 9 ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Miasto jest węzłem komunikacyjnym, w którym trasa europejska E462 krzyżuje się z drogami krajowymi nr 44 i 86. Przy granicach miasta biegną drogi wojewódzkie nr 928, 931 i 934. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, na którą składa się ponad 40 linii autobusowych, 6 trolejbusowych i 0 mikrobusowych. Działa tu Kolej Śląska. Niespełna 60 km od miasta znajduje się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, a ok. 65 km od Tychów mieści się lotnisko w Krakowie-Balicach.

W odległości 400 metrów od inwestycji Osiedle Dębowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wilkowyje Działki.

Data publikacji: 14.03.2016

Data aktualizacji: 09.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie