Leśna 4

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRed Co.

Ceny od: 5 600 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Leśna 4 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
5
3
72,01 m²
Parter
5 600 zł/m²

Opis Inwestycji

Komfort otwartych przestrzeniObiekt "Leśna 4" w Bydgoszczy jest zwieńczeniem planów wykreowania przestrzeni luksusowej, niosącej mieszkańcom pełnię komfortu użytkowania. Na budynek składa się 30 mieszkań o powierzchni od 43 do 95 m², zaprojektowanych w koncepcji maksymalnego wykorzystania pomieszczeń. Efektem przyjętego podejścia jest poczucie nieskrępowanej, otwartej przestrzeni, potęgowane przynależącymi do wyższych pięter dużymi tarasami. Inwestycja obejmuje 23 miejsca postojowe w hali parkingowej, oraz 7 miejsc w zewnętrznej części kompleksu.Dialog z naturąArchitektura zielona obiektu doskonale realizuje potrzebę dialogu pomiędzy nowoczesną konstrukcją mieszkalną a naturalnym pięknem okolicy. Lokalizacja sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu, dla którego idealnym tłem może być pobliski park im. Zbigniewa Załuskiego. Świetna sieć komunikacyjna gwarantuje dogodny i szybki dojazd do kluczowych miejsc w Bydgoszczy.Harmonia i spokójPrzyświecająca nam bezkompromisowość w realizacji inwestycji zaowocowała szerokim spektrum oferty mieszkaniowej. Soczysto zielone trawniki i perfekcyjnie zaprojektowany duży taras, zapewnią Państwu poczucie harmonii i spokoju, a cały kompleks napełnią świeżością. Jesteśmy przekonani, że na Leśnej 4 znajdą Państwo wymarzoną dla siebie przestrzeń w atrakcyjnej cenie.

Inwestycja Leśna 4 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Leśna 4 (1.7 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera Red Co..

Inwestycja Leśna 4 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Leśna 4 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 72 metrów kwadratowych w cenie od 5 600 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 72 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Red Co. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 72 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 600 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Leśna 4

Inwestycja “Leśna 4” to 30 nowych mieszkań w Bydgoszczy, ulokowanych w jednym kompleksie, w bardzo interesującej i dobrze skomunikowanej okolicy. W bliskim sąsiedztwie znajdziecie Państwo liczne placówki oświatowe oraz przychodnie medyczne. Dostępność obiektów sportowych, parku i terenów zielonych sprzyjać będzie aktywnym formom wypoczynku, a bogata oferta gastronomiczna umożliwi wycieczki kulinarne od potraw greckich po przysmaki kuchni orientalnej.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leśna 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Leśna 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańska / Artyleryjska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leśna 4 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Lokomotywa w odległości 310 m, Szkoła Podstawowa nr 37 im. Henryka Sienkiewicza z 0ddziałami Sportowymi w Bydgoszczy w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Leśna 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 120 m, 1 Wojskowy Szpital Polowy w odległości 200 m, 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leśna 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Zabka, w odległości 140 m znajduje się Biedronka, w odległości 150 m znajduje się Jysk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leśna 4 w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 14.11.2017

Data aktualizacji: 19.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie