Neopolis B

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezReal Development Group

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Neopolis B dostępnych jest 16 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
180
1
80,87 m²
8
181
2
85,73 m²
8
8
3
61,68 m²
1
18
3
61,68 m²
2
42
3
56,49 m²
5
49
3
63,97 m²
5
59
3
63,97 m²
6
72
3
56,49 m²
8
79
3
63,97 m²
8
89
3
63,97 m²
9
92
3
56,49 m²
10
95
4
79,68 m²
10
98
4
95,77 m²
10
99
4
82,96 m²
11
102
4
79,73 m²
11
104
4
101,02 m²
11

Opis Inwestycji

Neopolis B

NEOPOLIS - II etap, to miejsce z charakterem, dla osób aktywnych, żyjących dynamicznie, odnajdujących się w tętniącym rytmie miasta.Nowe Centrum Łodzi - największy projekt urbanistyczny, który zrewitalizuje 100ha miasta, to bezpośrednie sąsiedztwo NEOPOLIS.Otwiera się przed Tobą nowoczesna, kreatywna przestrzeń.Budynek B: 185 mieszkań na 11 piętrachWśród nich jest Twoje, absolutnie wyjątkowe mieszkanie. Znajdź je.NEOPOLIS, to zmyślna bryła, nowoczesna w formie, wpisująca się w modernistyczną zabudowę miasta.Całość dopełnia stonowana, elegancka elewacja.MIESZKANIA DOPASOWANE DO POTRZEB:Form-Function-FusionMieszkania zaprojektowano starannie i nowocześnie, uwzględniając potrzeby przyszłych mieszkańców. Ergonomiczne układy mieszkań z pewnością pozwolą na komfort i swobodę aranżacji. Połączyliśmy funkcjonalność z użytecznością.Zapewniamy system monitoringu z ochroną na miejscu oraz ogrodzeniem, które pozwolą mieszkańcom poczuć się całkowicie bezpiecznie. Wybór miejsc parkingowych proponujemy aż w trzech wariantach: naziemne, w hali garażowej lub tzw. garaż indywidualny.Mieszkańcy znajdą w otoczeniu wszystko, co zapewni świetną formę: trasy do joggingu, rower miejski na wyciągnięcie ręki, basen w zespole sportowo- rekreacyjnym AZS, a także przestrzenie do bookcrossingu.Nie czekaj –wybierz już dziś swoje miejsce w NEOPOLIS.

Inwestycja Neopolis B znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Kopcińskiego 13/19 (2.6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Real Development Group.

Inwestycja Neopolis B jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 185 nowych mieszkań. Budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Neopolis B pozostało na sprzedaż 16 mieszkań o powierzchniach od 56 do 101 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 81 m2 (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 86 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 do 64 m2 (9 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 do 101 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Real Development Group przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 185 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, winda, rowerownia, wózkarnia, plac zabaw, internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 16 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 56 do 101 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Neopolis B

KUP MIESZKANIE W CENTRUM I ZARABIAJ: Szybko- Blisko-Dynamicznie Otwórz oczy na przestrzeń, którą masz na wyciągniecie ręki. Szybko – zaprzyjaźnij się z tempem życia. Ono nie zwolni, dopasuj swój rytm do gwaru nowoczesnego miasta, który Cię otacza i daj mu się porwać wprost z NEOPOLIS B. Dookoła NEOPOLIS, jest serce miasta tętniące życiem: Piotrkowska, Manufaktura, EC1 z Muzeum Nauki i Techniki oraz Planetarium, nowoczesny Dworzec Łódź Fabryczna oraz strefa biznesowa w Nowym Centrum Łodzi, a także kompleksy parkowe oraz placówki edukacyjne, uczelnie wyższe i całe centrum rozrywkowo- kulturalne. Pełny węzeł komunikacyjny, a także szybki, bezpośredni dojazd do autostrady, to wszystko składa się, na doskonałą lokalizację, która umożliwi Ci zysk z wynajmu. Chcąc mieć pewność zysku, skorzystaj z naszego programu bezpiecznego inwestowania w nieruchomości NEO-INVEST i zarabiaj tak długo, jak zechcesz http://www.realdevelopment.pl/pl/neoinvest.html MIESZKANIA Zróżnicowana struktura mieszkań: Budynek B Kawalerki- 31-35 mkw 2 pokoje - 36-51 mkw 3 pokoje - 56-67 mkw 4 pokoje - 80-95 mkw Apartamenty z tarasami- 101 mkw LOKALIZACJA Blisko Ciebie jest serce miasta tętniące życiem: Piotrkowska, Manufaktura, Dworzec Łódź Fabryczna i strefa biznesowa w Nowym Centrum Łodzi, a także kompleksy parkowe oraz placówki edukacyjne i całe centrum rozrywkowo- kulturalne.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Neopolis B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Neopolis B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kopcińskiego - rondo Solidarności.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Neopolis B znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Społeczne Technikum Optyczne w odległości 80 m, Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w odległości 80 m, Społeczny Ośrodek Szkoleniowy w odległości 80 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Neopolis B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego. SPZOZ w odległości 310 m, Lekarz w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Neopolis B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 320 m znajduje się Alicja.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Neopolis B w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.04.2017

Data aktualizacji: 31.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie