Neopolis B

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kopcińskiego, oferowane bezpośrednio przez Real Development Group

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Kopcińskiego 13/19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 515 ofert w najbliższej okolicy!

Neopolis B

3 zdjęcia

Neopolis B
Neopolis B
Neopolis B

Najbliższe inwestycje

 • R69
  Pod wynajem

  R69

  Hammermed Nieruchomości

  Mieszkanie Śródmieście-Wschód, Śródmieście, Łódź
  ul. Rewolucji 1905 r. 69
  2.3 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 52-90 m2
  • Mieszkań: 11
  • Pokoje: 2-4
 • Uniwersum - Etap II
  od: 6 836 zł/m2
  Pod wynajem

  Uniwersum - Etap II

  Dynamix Sp. z o.o.

  Mieszkanie Śródmieście-Wschód, Śródmieście, Łódź
  ul. Pomorska 169
  3.3 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 33-90 m2
  • Mieszkań: 7
  • Pokoje: 1-4
 • Apartamenty Prestige
  od: 7 099 zł/m2
  Pod wynajem

  Apartamenty Prestige

  Tree Development Group Sp. z o.o.

  Mieszkanie Katedralna, Śródmieście, Łódź
  ul. Pomorska
  2.2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 26-58 m2
  • Mieszkań: 50
  • Pokoje: 1-3

Opis Inwestycji

Neopolis B logo

NEOPOLIS - II etap, to miejsce z charakterem, dla osób aktywnych, żyjących dynamicznie, odnajdujących się w tętniącym rytmie miasta.

Nowe Centrum Łodzi - największy projekt urbanistyczny, który zrewitalizuje 100ha miasta, to bezpośrednie sąsiedztwo NEOPOLIS.

Otwiera się przed Tobą nowoczesna, kreatywna przestrzeń.

Budynek B: 185 mieszkań na 11 piętrach

Wśród nich jest Twoje, absolutnie wyjątkowe mieszkanie. Znajdź je.

NEOPOLIS, to zmyślna bryła, nowoczesna w formie, wpisująca się w modernistyczną zabudowę miasta.

Całość dopełnia stonowana, elegancka elewacja.

MIESZKANIA DOPASOWANE DO POTRZEB:

Form-Function-Fusion

Mieszkania zaprojektowano starannie i nowocześnie, uwzględniając potrzeby przyszłych mieszkańców. Ergonomiczne układy mieszkań z pewnością pozwolą na komfort i swobodę aranżacji. Połączyliśmy funkcjonalność z użytecznością.

Zapewniamy system monitoringu z ochroną na miejscu oraz ogrodzeniem, które pozwolą mieszkańcom poczuć się całkowicie bezpiecznie. Wybór miejsc parkingowych proponujemy aż w trzech wariantach: naziemne, w hali garażowej lub tzw. garaż indywidualny.

Mieszkańcy znajdą w otoczeniu wszystko, co zapewni świetną formę: trasy do joggingu, rower miejski na wyciągnięcie ręki, basen w zespole sportowo- rekreacyjnym AZS, a także przestrzenie do bookcrossingu.

Nie czekaj –wybierz już dziś swoje miejsce w NEOPOLIS.

Inwestycja Neopolis B znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Kopcińskiego 13/19 (2.6 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Real Development Group.

Inwestycja Neopolis B została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 185 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Neopolis B nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Real Development Group przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 185 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, winda, rowerownia, wózkarnia, plac zabaw, internet, TV kablowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

KUP MIESZKANIE W CENTRUM I ZARABIAJ: Szybko- Blisko-Dynamicznie Otwórz oczy na przestrzeń, którą masz na wyciągniecie ręki. Szybko – zaprzyjaźnij się z tempem życia. Ono nie zwolni, dopasuj swój rytm do gwaru nowoczesnego miasta, który Cię otacza i daj mu się porwać wprost z NEOPOLIS B. Dookoła NEOPOLIS, jest serce miasta tętniące życiem: Piotrkowska, Manufaktura, EC1 z Muzeum Nauki i Techniki oraz Planetarium, nowoczesny Dworzec Łódź Fabryczna oraz strefa biznesowa w Nowym Centrum Łodzi, a także kompleksy parkowe oraz placówki edukacyjne, uczelnie wyższe i całe centrum rozrywkowo- kulturalne. Pełny węzeł komunikacyjny, a także szybki, bezpośredni dojazd do autostrady, to wszystko składa się, na doskonałą lokalizację, która umożliwi Ci zysk z wynajmu. Chcąc mieć pewność zysku, skorzystaj z naszego programu bezpiecznego inwestowania w nieruchomości NEO-INVEST i zarabiaj tak długo, jak zechcesz http://www.realdevelopment.pl/pl/neoinvest.html MIESZKANIA Zróżnicowana struktura mieszkań: Budynek B Kawalerki- 31-35 mkw 2 pokoje - 36-51 mkw 3 pokoje - 56-67 mkw 4 pokoje - 80-95 mkw Apartamenty z tarasami- 101 mkw LOKALIZACJA Blisko Ciebie jest serce miasta tętniące życiem: Piotrkowska, Manufaktura, Dworzec Łódź Fabryczna i strefa biznesowa w Nowym Centrum Łodzi, a także kompleksy parkowe oraz placówki edukacyjne i całe centrum rozrywkowo- kulturalne.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Neopolis B?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Neopolis B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Neopolis B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kopcińskiego - rondo Solidarności.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Neopolis B znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Neopolis B znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Społeczne Technikum Optyczne w odległości 80 m, Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w odległości 80 m, Społeczny Ośrodek Szkoleniowy w odległości 80 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Neopolis B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. N. Barlickiego. SPZOZ w odległości 310 m, Lekarz w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Neopolis B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 320 m znajduje się Alicja.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Neopolis B w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.04.2017
Data aktualizacji: 01.03.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: