Wieliczka ul. Kaczeńce

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kaczeńce, oferowane bezpośrednio przez Quercus Sp. z o.o.

wielicki, Wieliczka, ul. Kaczeńce

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 317 ofert w najbliższej okolicy!

Wieliczka ul. Kaczeńce

4 zdjęcia

Wieliczka ul. Kaczeńce
Wieliczka ul. Kaczeńce
Wieliczka ul. Kaczeńce
Wieliczka ul. Kaczeńce

Najbliższe inwestycje

 • Królewskie Tarasy

  Murapol S.A.

 • Różana 52

  Aura Real Estate Sp. z o.o.

 • Osiedle Nowy Świat
  od: 6 082 zł/m2

  Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o.

Opis Inwestycji

Zamknięte osiedle. W pobliżu szkoła podstawowa, basen. Blisko do centrum Wieliczki i Krakowa. Wszytskie mieszkania posiadają własny ogródek i miejsce postojowe.

Inwestycja Wieliczka ul. Kaczeńce znajduje się w Wieliczce, ul. Kaczeńce (0.4 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Quercus Sp. z o.o..

Inwestycja Wieliczka ul. Kaczeńce została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wieliczka ul. Kaczeńce pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Quercus Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wieliczka ul. Kaczeńce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Wieliczka ul. Kaczeńce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krzyszkowice Kasztanowa II.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wieliczka ul. Kaczeńce znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Skakanka" w odległości 560 m.

Data publikacji: 29.01.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: