Leszczyńskiego 53b

Mieszkania na sprzedaż ul. Leszczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez P.W. PUBR Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Leszczyńskiego 53b
Ceny od: 6 700 zł/m2
Leszczyńskiego 53b

2 zdjęcia

Leszczyńskiego 53b

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Leszczyńskiego 53b dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M-9
2
58,87 m²
2
395 000 zł

Opis Inwestycji

Inwestycja składająca się z dwóch budynków mieszkalnych przy ul. Leszczyńskiego 53 znajdować się będzie się na terenie bydgoskiej dzielnicy Szwederowo.

W budynku A usytuowanym w zabudowie pieżejowej oferujemy 5 mieszkań od 47 m kw. do 101 m kw. na trzech piętrach z antresolami nad ostatnią kondygnacją.

W południowo-wschodniej części działki powstanie trzypiętrowy budynek B, w którym zaprojektowano 13 mieszkań od 39 m kw. do 90 m kw. oraz indywidualne garaże. Budynek będzie wyposażony w windę przystosowaną do przewozu osób niepełnosprawnych.

W sąsiedztwie znajduje się w pełni rozwinięta infrastruktura miejska, placówki oświatowe i sklepy. Po przeciwnej stronie ulicy Leszczyńskiego znajduje się publiczny ogólnodostepny plac zabaw dla dzieci oraz tereny rekreacji dla osób dorosłych. Planowane rozpoczęcie inwestycji to kwiecień 2019 r.

Inwestycja Leszczyńskiego 53b znajduje się w Bydgoszczy, ul. Leszczyńskiego 53b (1.6 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez P.W. PUBR Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Leszczyńskiego 53b w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratowych, w cenie od 6 700 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni 59 m2 w cenie od 395 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców P.W. PUBR Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (1 miejsce): + dodatkowe jedno dla osoby niepełnosprawnej.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań:
59 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 395 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 700 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leszczyńskiego 53b?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leszczyńskiego 53b mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Leszczyńskiego 53b znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bielicka / Solskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Leszczyńskiego 53b znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leszczyńskiego 53b znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Sióstr Elżbietanek w odległości 140 m, Punkt Przedszkolny "Akademia Kubusia Puchatka" w Bydgoszczy w odległości 170 m, Przedszkole nr 70 "Stokrotka" w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Leszczyńskiego 53b jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Górzyskowo sp. z o. o. w odległości 230 m, Szpital w odległości 370 m, Centrum Kultury Higieny i Zdrowia Psychicznego w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leszczyńskiego 53b składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Netto, w odległości 190 m znajduje się Społem, w odległości 330 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leszczyńskiego 53b w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.03.2019
Data aktualizacji: 22.09.2021
P.W. PUBR Sp. z o.o. logo

P.W. PUBR Sp. z o.o.

Małgorzata Miniszewska

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Toruńska 109, 85-844 Bydgoszcz

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: