Osiedle Stella

Oferta archiwalna

Warszawa, Bemowo, Jelonki Południowe, ul. Człuchowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 181 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Stella

4 zdjęcia

Osiedle Stella
Osiedle Stella
Osiedle Stella
Osiedle Stella

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 336 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Elewacja

- elewacja budynku będzie wykonana w technologii lekko-mokrej z ewentualnymi wstawkami z płyt typu HPL.

Stolarka okienna

- okna PCV

Drzwi zewnętrzne

- drzwi wejściowe aluminiowe przeszklone, - drzwi wejściowe do lokali antywłamaniowe, fornirowane lub laminowane

Posadzka

- podłoga wyłożona gresem wysokiej jakości, - "podłoga pływająca" szlichta cementowa.

Ściany

– tynki gipsowe malowane farbą oraz częściowo wzbogacone okładzinami kamiennymi lub płytami typu HPL zgodnie z projektem wykonawczym,

Parapety zewnętrzne

- z blachy powlekanej.

Instalacje

- domofonowa- z możliwością rozbudowy - elektryczna z indywidualnym licznikiem zużycia w szachcie zbiorczym - wodno-kanalizacyjna z indywidualnym licznikiem zużycia w szachcie zbiorczym - okablowanie do instalacji telefonicznej i internetowej - okablowanie TV - elektryka: wyprowadzenia pod punkty oświetleniowe, instalacja 3-fazowa do płyty kuchennej

Ogrzewanie

- instalacja c.o. z indywidualnym licznikiem zużycia w szachcie zbiorczym, - grzejniki konwektorowe płytowe z termoregulatorami.

Wentylacja

- mechaniczna.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (184 miejsca) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Zielone zaplecze Bemowa daje wiele możliwości odpoczynku – od weekendowych rodzinnych spacerów po codzienny jogging, pozwalający zadbać o dobrą formę. Samo Osiedle Stella to także punkt idealnie połączony komunikacyjnie z innymi dzielnicami stolicy.

Wysokość najwyższego budynku I etapu Stelli i, wynikająca z jego wysokości, możliwość bliskiego obcowania z rozgwieżdżonym niebem stała się inspiracją do znalezienia odpowiedniej nazwy. Osiedle Stella to gwiazda ulokowana w samym sercu dzielnicy. Zachwyca nowoczesną architekturą, niebanalną wysokością i rozwiązaniami zapewniającymi możliwie największą funkcjonalność oferowanych mieszkań.

Osiedle Stella to miejsce powstałe z myślą o wszystkich, którzy chcą sycić wzrok doskonałą panoramą Warszawy i cenią najwyższą jakość. Nowa inwestycja firmy Profbud to bezpieczeństwo wyboru i udowodniona jakość wykonania. To także dbałość o zastosowanie unikalnych rozwiązań projektowych połączona z komfortem tak cenionym przez mieszkańców Stolicy. Stella - Gwiazda Bemowa.

Inwestycja Osiedle Stella znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Człuchowska (7,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD.

Inwestycja Osiedle Stella jest w trakcie budowy. Planowane terminy oddania do użytkowania:

Budynki D i E – IV kwartał 2020

Budynki B i C – I kwartał 2020

Inwestycja Osiedle Stella znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Człuchowska null (7.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez PROFBUD.

Inwestycja Osiedle Stella została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 336 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stella nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROFBUD przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (184 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Stella?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stella mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Osiedle Stella znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rozłogi 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Stella znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stella znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 222 w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa nr 350 w odległości 360 m, Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Stella składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Stokrotka, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 410 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stella w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 04.11.2019

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Jelonkach Południowych

Oferty na Jelonkach Południowych

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: