Osiedle Stella

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFBUD

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Osiedle Stella jest 5 apartamentów które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stella dostępnych jest 5 ofert

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C-092 (dobra pod inwestycje)
2
50,28 m²
6
D-059 (dobra pod inwestycje)
3
60,95 m²
2
D-005 (dobra pod inwestycje)
4
85,91 m²
2
D-027 (dobra pod inwestycje)
4
85,19 m²
7
E-005 (dobra pod inwestycje)
4
85,91 m²
2

Opis Inwestycji

Zielone zaplecze Bemowa daje wiele możliwości odpoczynku – od weekendowych rodzinnych spacerów po codzienny jogging, pozwalający zadbać o dobrą formę. Samo Osiedle Stella to także punkt idealnie połączony komunikacyjnie z innymi dzielnicami stolicy.Wysokość najwyższego budynku I etapu Stelli i, wynikająca z jego wysokości, możliwość bliskiego obcowania z rozgwieżdżonym niebem stała się inspiracją do znalezienia odpowiedniej nazwy. Osiedle Stella to gwiazda ulokowana w samym sercu dzielnicy. Zachwyca nowoczesną architekturą, niebanalną wysokością i rozwiązaniami zapewniającymi możliwie największą funkcjonalność oferowanych mieszkań.Osiedle Stella to miejsce powstałe z myślą o wszystkich, którzy chcą sycić wzrok doskonałą panoramą Warszawy i cenią najwyższą jakość. Nowa inwestycja firmy Profbud to bezpieczeństwo wyboru i udowodniona jakość wykonania. To także dbałość o zastosowanie unikalnych rozwiązań projektowych połączona z komfortem tak cenionym przez mieszkańców Stolicy. Stella - Gwiazda Bemowa.Inwestycja Osiedle Stella znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Człuchowska (7,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD.Inwestycja Osiedle Stella jest w trakcie budowy. Planowane terminy oddania do użytkowania:Budynki D i E – IV kwartał 2020Budynki B i C – I kwartał 2020

Inwestycja Osiedle Stella znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Człuchowska (7.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD.

Inwestycja Osiedle Stella jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 336 nowych apartamentów. Budynki posiadają 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stella pozostało na sprzedaż 5 apartamentów o powierzchniach od 50 do 86 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 50 m2 (1 apartament)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 61 m2 (1 apartament)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 85 do 86 m2 (3 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFBUD przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (184 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 336 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
- elewacja budynku będzie wykonana w technologii lekko-mokrej z ewentualnymi wstawkami z płyt typu HPL.
Stolarka okienna
- okna PCV
Drzwi zewnętrzne
- drzwi wejściowe aluminiowe przeszklone, - drzwi wejściowe do lokali antywłamaniowe, fornirowane lub laminowane
Posadzka
- podłoga wyłożona gresem wysokiej jakości, - "podłoga pływająca" szlichta cementowa.
Ściany
– tynki gipsowe malowane farbą oraz częściowo wzbogacone okładzinami kamiennymi lub płytami typu HPL zgodnie z projektem wykonawczym,
Parapety zewnętrzne
- z blachy powlekanej.
Instalacje
- domofonowa- z możliwością rozbudowy - elektryczna z indywidualnym licznikiem zużycia w szachcie zbiorczym - wodno-kanalizacyjna z indywidualnym licznikiem zużycia w szachcie zbiorczym - okablowanie do instalacji telefonicznej i internetowej - okablowanie TV - elektryka: wyprowadzenia pod punkty oświetleniowe, instalacja 3-fazowa do płyty kuchennej
Ogrzewanie
- instalacja c.o. z indywidualnym licznikiem zużycia w szachcie zbiorczym, - grzejniki konwektorowe płytowe z termoregulatorami.
Wentylacja
- mechaniczna.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (184 miejsca).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 5 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 50 do 86 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Stella

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Stella znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Rozłogi.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stella znajduje się 55 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Promenada. Szkoła tańca w odległości 100m, Przedszkole Nr 22 w odległości 200m, Przedszkole nr 222 w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Sumara Mirosław, lek. med. internista, w odległości 250 m znajduje się Chodkowska Ewa, lek. med. Spec. chorób dziecięcych, w odległości 300 m znajduje się Kozakiewicz Barbara, dr nauk med. Spec. onkolog, ginekolog, położnik.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, w odległości 1050 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka Bogurodzicy Maryi, w odległości 1150 m znajduje się Parafia Bogurodzicy Maryi.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 650 m znajduje się Park Górczewska, w odległości 650 m znajduje się Fitness Club S4- klub fitness, Warszawa- Bemowo, w odległości 700 m znajduje się Fitness Thasos.

Data publikacji: 18.07.2016

Data aktualizacji: 27.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie