Osiedle Stella

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPROFBUD

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 241 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Stella IV

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Jelonki Południowe, ul. Człuchowska (7.6 km od centrum Warszawy)
  Stella IV
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 62
  Powierzchnia: 29 - 88 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  PROFBUD
 • Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Lazurowa (7.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 100 brutto/m2
  Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 165
  Powierzchnia: 31 - 114 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 72 oferty
  Dom Development S.A.
 • Bemowo Line(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska (8.4 km od centrum Warszawy)
  Bemowo Line
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 62 - 71 m2
  Liczba pokoi: 3
  Nexity Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Zielone zaplecze Bemowa daje wiele możliwości odpoczynku – od weekendowych rodzinnych spacerów po codzienny jogging, pozwalający zadbać o dobrą formę. Samo Osiedle Stella to także punkt idealnie połączony komunikacyjnie z innymi dzielnicami stolicy.Wysokość najwyższego budynku I etapu Stelli i, wynikająca z jego wysokości, możliwość bliskiego obcowania z rozgwieżdżonym niebem stała się inspiracją do znalezienia odpowiedniej nazwy. Osiedle Stella to gwiazda ulokowana w samym sercu dzielnicy. Zachwyca nowoczesną architekturą, niebanalną wysokością i rozwiązaniami zapewniającymi możliwie największą funkcjonalność oferowanych mieszkań.Osiedle Stella to miejsce powstałe z myślą o wszystkich, którzy chcą sycić wzrok doskonałą panoramą Warszawy i cenią najwyższą jakość. Nowa inwestycja firmy Profbud to bezpieczeństwo wyboru i udowodniona jakość wykonania. To także dbałość o zastosowanie unikalnych rozwiązań projektowych połączona z komfortem tak cenionym przez mieszkańców Stolicy. Stella - Gwiazda Bemowa.Inwestycja Osiedle Stella znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Człuchowska (7,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD.Inwestycja Osiedle Stella jest w trakcie budowy. Planowane terminy oddania do użytkowania:Budynki D i E – IV kwartał 2020Budynki B i C – I kwartał 2020

Inwestycja Osiedle Stella znajduje się na Jelonkach Południowych, ul. Człuchowska (7.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD.

Inwestycja Osiedle Stella jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 336 nowych mieszkań. Budynki posiadają 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stella pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 50 do 86 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFBUD przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (184 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 336 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
- elewacja budynku będzie wykonana w technologii lekko-mokrej z ewentualnymi wstawkami z płyt typu HPL.
Stolarka okienna
- okna PCV
Drzwi zewnętrzne
- drzwi wejściowe aluminiowe przeszklone, - drzwi wejściowe do lokali antywłamaniowe, fornirowane lub laminowane
Posadzka
- podłoga wyłożona gresem wysokiej jakości, - "podłoga pływająca" szlichta cementowa.
Ściany
– tynki gipsowe malowane farbą oraz częściowo wzbogacone okładzinami kamiennymi lub płytami typu HPL zgodnie z projektem wykonawczym,
Parapety zewnętrzne
- z blachy powlekanej.
Instalacje
- domofonowa- z możliwością rozbudowy - elektryczna z indywidualnym licznikiem zużycia w szachcie zbiorczym - wodno-kanalizacyjna z indywidualnym licznikiem zużycia w szachcie zbiorczym - okablowanie do instalacji telefonicznej i internetowej - okablowanie TV - elektryka: wyprowadzenia pod punkty oświetleniowe, instalacja 3-fazowa do płyty kuchennej
Ogrzewanie
- instalacja c.o. z indywidualnym licznikiem zużycia w szachcie zbiorczym, - grzejniki konwektorowe płytowe z termoregulatorami.
Wentylacja
- mechaniczna.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (184 miejsca).
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Stella

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stella mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Osiedle Stella znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rozłogi 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stella znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 222 w odległości 220 m, Szkoła Podstawowa nr 350 w odległości 360 m, Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Stella składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Aldik, w odległości 230 m znajduje się Sklep LUX, w odległości 240 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stella w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.07.2016

Data aktualizacji: 04.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie