Nowe Torpo II etap

Mieszkania na sprzedaż ul. Konfekcyjna, oferowane bezpośrednio przez

PRES Grupa Deweloperska

Toruń, ul. Konfekcyjna 1-7

Nowe Torpo II etap

1 zdjęcie

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

36 - 37/m2

Przedział pokoi

2

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Toruń Miasto - 2300 m

Przystanek Tramwajowy - 1300 m

Przystanek Autobusowy - 130 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

10 placówek medycznych, 35 placówek edukacyjnych, 19 kawiarni i restauracji, 34 sklepy, 35 obiektów sportowych, 35 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

- miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 36 do 37 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Harmonogram płatności skorelowany jest z harmonogramem budowy

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle NOWE TORPO jest obecnie jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli w Toruniu. Niewątpliwie istotnym atutem jest jego doskonała lokalizacja. Dzielnica Chełmińskie Przedmieście zapewnia łatwy dostęp do bogatej infrastruktury społecznej jak i transportowej. Bliskość szkół, przedszkoli, placówek medycznych oraz różnego rodzaju sklepów gwarantuje wygodę przyszłym mieszkańcom.

Inwestycja została zaprojektowana w nowoczesnym stylu, z dbałością o detale. NOWE TORPO to dwa budynki, podzielone na 4 segmenty o zróżnicowanej wysokości, od 2 do 4 pięter. W czterech halach garażowych dostępne będą zarówno miejsca postojowe jak i komórki lokatorskie. W segmencie od strony ul. Żwirki i Wigury zlokalizowana będzie część usługowo-handlowa.

Klienci, wybierając mieszkanie na tym osiedlu, mogą liczyć na to, że każde mieszkanie będzie wyposażone w 3-szybowe okna, rolety zewnętrzne, własny balkon, taras lub ogródek. W każdej klatce znajdować się będzie cichobieżna winda, którą również będzie można zjechać do hali garażowej. Bezpieczeństwo zapewni ogrodzenie oraz wideodomofony. Cała infrastruktura osiedla będzie architektonicznie dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

II etap osiedla obejmuje segment usytuowany przy ul. Konfekcyjnej. W tym etapie będą ponownie dostępne mieszkania dwupokojowe od 35 m2. Oprócz tego zostały zaprojektowane większe mieszkania trzy, cztero oraz pięciopokojowe, które będą miały powierzchnię do 89 m2. Mieszkania planujemy przekazać w trzecim kwartale 2023 roku.

Inwestycja Nowe Torpo II etap znajduje się w Toruniu, ul. Konfekcyjna 1-7 (1.7 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez PRES Grupa Deweloperska.

Inwestycja Nowe Torpo II etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Torpo II etap w sprzedaży jest 7 nowych mieszkań o powierzchni od 36 do 37 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców PRES Grupa Deweloperska przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Toruń to miasto będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Zwyczajowo dzieli się je na kilkadziesiąt części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most drogowy im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej osiedli, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. kina, teatry, muzea i galerie. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełen zieleni – około 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z parków miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Torpo II etap?

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu także dworce kolejowe i autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Torpo II etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2300 metrów od inwestycji Nowe Torpo II etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Toruń Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Torpo II etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Torpo II etap znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II w odległości 100 m, Przedszkole Skrzat w odległości 100 m, szkoła w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Torpo II etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet stomatologiczny EG w odległości 510 m, Gabinety od Serca w odległości 600 m, Dom Zdrowia w odległości 730 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Torpo II etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 200 m znajduje się POLOmarket, w odległości 330 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Torpo II etap w odległości 130 m znajduje się boisko / kort, w odległości 130 m znajduje się boisko / kort, w odległości 130 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.11.2021
Data aktualizacji: 26.11.2023
PRES Grupa Deweloperska logo

PRES Grupa Deweloperska

Adres biura sprzedaży:

ul. Broniewskiego 6/3 i ul. Broniewskiego 4/107, Toruń

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: