Nowe Torpo II etap

Mieszkania na sprzedaż ul. Konfekcyjna, oferowane bezpośrednio przez PRES Grupa Deweloperska

Toruń, ul. Konfekcyjna 1-7
Nowe Torpo II etap

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowe Torpo II etap dostępnych jest 31 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

Osiedle NOWE TORPO jest obecnie jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli w Toruniu. Niewątpliwie istotnym atutem jest jego doskonała lokalizacja. Dzielnica Chełmińskie Przedmieście zapewnia łatwy dostęp do bogatej infrastruktury społecznej jak i transportowej. Bliskość szkół, przedszkoli, placówek medycznych oraz różnego rodzaju sklepów gwarantuje wygodę przyszłym mieszkańcom.

Inwestycja została zaprojektowana w nowoczesnym stylu, z dbałością o detale. NOWE TORPO to dwa budynki, podzielone na 4 segmenty o zróżnicowanej wysokości, od 2 do 4 pięter. W czterech halach garażowych dostępne będą zarówno miejsca postojowe jak i komórki lokatorskie. W segmencie od strony ul. Żwirki i Wigury zlokalizowana będzie część usługowo-handlowa.

Klienci, wybierając mieszkanie na tym osiedlu, mogą liczyć na to, że każde mieszkanie będzie wyposażone w 3-szybowe okna, rolety zewnętrzne, własny balkon, taras lub ogródek. W każdej klatce znajdować się będzie cichobieżna winda, którą również będzie można zjechać do hali garażowej. Bezpieczeństwo zapewni ogrodzenie oraz wideodomofony. Cała infrastruktura osiedla będzie architektonicznie dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

II etap osiedla obejmuje segment usytuowany przy ul. Konfekcyjnej. W tym etapie będą ponownie dostępne mieszkania dwupokojowe od 35 m2. Oprócz tego zostały zaprojektowane większe mieszkania trzy, cztero oraz pięciopokojowe, które będą miały powierzchnię do 89 m2. Mieszkania planujemy przekazać w trzecim kwartale 2023 roku.

Inwestycja Nowe Torpo II etap znajduje się w Toruniu, ul. Konfekcyjna 1-7 (1.7 km od centrum Torunia), jest realizowana przez PRES Grupa Deweloperska.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Torpo II etap w sprzedaży jest 31 nowych mieszkań o powierzchni od 36 do 73 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 36 do 40 m2 (22 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 48 do 68 m2 (8 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni 73 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców PRES Grupa Deweloperska przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

- miejskie

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 31 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 36 do 73 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
harmonogram płatności skorelowany jest z harmonogramem budowy.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Torpo II etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Torpo II etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Nowe Torpo II etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lecha.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Torpo II etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Torpo II etap znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne SKRZAT w odległości 130 m, Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 150 m, Prywatne Gimnazjum dla Dorosłych w Toruniu w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Torpo II etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 530 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Torpo II etap w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.11.2021
Data aktualizacji: 21.07.2022
PRES Grupa Deweloperska logo

PRES Grupa Deweloperska

Adres biura sprzedaży:

ul. Broniewskiego 6/3 i ul. Broniewskiego 4/107, Toruń

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: