Śródmieście Wilanów bud. C

Oferta archiwalna

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Herbu Szreniawa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 172 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Śródmieście Wilanów bud. C

2 zdjęcia

Śródmieście Wilanów bud. C

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 146 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Nowy budynek inwestycji Śródmieście Wilanów już w sprzedaży

Szeroki wybór mieszkań i promocyjne ceny

Nowoczesny, starannie zaprojektowany czterokondygnacyjny budynek. Duży dziedziniec wewnętrzny z dekoracyjnym układem zieleni i placem zabaw dla dzieci.  Parter budynku od strony placu miejskiego przeznaczony jest pod lokale użytkowe.

MIESZKANIA

146 mieszkań o popularnych metrażach od 28,7 do 150,3 m², mieszkania dwu, trzy, cztero i pięciopokojowe. Dopracowany komfort i ergonomia powierzchni: podział na strefy dzienne i nocne, odpowiednia liczba łazienek i garderób, konstrukcja budynku umożliwiająca swobodną aranżację indywidualnej przestrzeni. Kameralne ogródki do wybranych mieszkań na parterze, duże tarasy.

Inwestycja Śródmieście Wilanów bud. C znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Herbu Szreniawa (9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Polnord S.A.

Inwestycja Śródmieście Wilanów bud. C została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 146 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Śródmieście Wilanów bud. C nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Polnord S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Śródmieście Wilanów bud. C?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Śródmieście Wilanów bud. C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Śródmieście Wilanów bud. C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sarmacka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Śródmieście Wilanów bud. C znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Śródmieście Wilanów bud. C znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Happy Preschool w odległości 180 m, WILANOWSKIE PRZEDSZKOLE w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Śródmieście Wilanów bud. C jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 480 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Śródmieście Wilanów bud. C w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: