Kryształowa Perła

Oferta archiwalna

Kielce, ul. Kryształowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 166 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kryształowa Perła

4 zdjęcia

Kryształowa Perła
Kryształowa Perła
Kryształowa Perła
Kryształowa Perła

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Kryształowa Perła logo

Nowoczesny kompleks mieszkalny o wysokim standardzie wykończenia. Poznaj ofertę nowych mieszkań w malowniczej lokalizacji w Kielcach, nieopodal zbocza Podkarczówki.

Kryształowa Perła usytuowana jest nieopodal zbocza Podkarczówki, na ul. Kryształowej w Kielcach. Ogromnym atutem inwestycji jest malownicza lokalizacja oraz doskonała infrastruktura. W funkcjonalnym kompleksie mieszkalnym znajdują się komfortowe mieszkania o powierzchni od 30 m2 do 83 m2 – kawalerki oraz 2-3-pokojowe lokale o podwyższonym standardzie.

Inwestycja Kryształowa Perła znajduje się w Kielcach, ul. Kryształowa null (3.1 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez PHU Spurek.

Inwestycja Kryształowa Perła została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kryształowa Perła nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PHU Spurek przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie rekreacyjnych terenów leśnych Nieopodal usytuowane placówki szkolne i wychowawcze W sąsiedztwie opieka medyczna oraz usługi farmaceutyczne Bardzo dobre połączenie komunikacyjne W pobliżu atrakcyjne zaplecze handlowe i usługowe

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Główne zabytki miasta znajdują się w Śródmieściu, które jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym Kielc. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedla domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach. Kielce są jednym z najszybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje powierzchnię około 3856 ha. Składają się na niego liczne parki oraz Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu liczne galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, wzbogacane jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. kilkanaście szkół wyższych, kilka szpitali i kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. W mieście kursują pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje również kilkadziesiąt linii autobusów miejskich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kryształowa Perła?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kryształowa Perła mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Kryształowa Perła znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kryształowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kryształowa Perła znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kryształowa Perła znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza w Kielcach w odległości 110 m, PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 IM. MARII KOWNACKIEJ W KIELCACH w odległości 170 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Kielcach w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kryształowa Perła składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kryształowa Perła w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kryształowa Perła w odległości 200 m znajdują się Boiska Sportowe.

Data publikacji: 27.04.2020
Data aktualizacji: 15.11.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Kielcach

Oferty w Kielcach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: