Kryształowa Perła

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPHU Spurek

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kryształowa Perła dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A-13
1
30,5 m²
2
A-03
2
30,24 m²
Parter
A-07
2
39,6 m²
1
A-14
2
48,98 m²
2
B-16
3
53,05 m²
Parter
B-20
3
55,43 m²
1
B-23
3
54,51 m²
1
B-24
3
57,8 m²
2
B-26
3
68,01 m²
2
B-27
3
54,18 m²
2

Oferty specjalne

  • Gorąca oferta

    Istnieje możliwość połączenia mieszkań - szczegóły u dewelopera.

    Kontakt z deweloperem

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Kryształowa Perła

Nowoczesny kompleks mieszkalny o wysokim standardzie wykończenia. Poznaj ofertę nowych mieszkań w malowniczej lokalizacji w Kielcach, nieopodal zbocza Podkarczówki.Kryształowa Perła usytuowana jest nieopodal zbocza Podkarczówki, na ul. Kryształowej w Kielcach. Ogromnym atutem inwestycji jest malownicza lokalizacja oraz doskonała infrastruktura. W funkcjonalnym kompleksie mieszkalnym znajdują się komfortowe mieszkania o powierzchni od 30 m2 do 83 m2 – kawalerki oraz 2-3-pokojowe lokale o podwyższonym standardzie.

Inwestycja Kryształowa Perła znajduje się w Kielcach, ul. Kryształowa (3.1 km od centrum Kielc), została zrealizowana przez dewelopera PHU Spurek.

Inwestycja Kryształowa Perła została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kryształowa Perła pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 30 do 68 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 31 m2 (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 30 do 49 m2 (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 68 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PHU Spurek przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 30 do 68 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kryształowa Perła

Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie rekreacyjnych terenów leśnych Nieopodal usytuowane placówki szkolne i wychowawcze W sąsiedztwie opieka medyczna oraz usługi farmaceutyczne Bardzo dobre połączenie komunikacyjne W pobliżu atrakcyjne zaplecze handlowe i usługowe

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Komunikacja

Na terenie Kielc przecinają się drogi krajowe nr 73 i 74. Przez zachodnią część miasta przebiega trasa europejska E77, której częścią jest droga ekspresowa S7 łącząca Kielce z aglomeracją krakowską, warszawską i gdańską. Ponadto do miasta wbiegają drogi wojewódzkie nr 745, 761, 762, 764 i 786, a przy jego granicach biegną drogi nr 748 i 763. Kursują tu pociągi, a także autobusy PKS i prywatne busy łączące Kielce z pobliskimi miejscowościami. W samym mieście funkcjonuje 70 linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kryształowa Perła mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Kryształowa Perła znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kryształowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kryształowa Perła znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im. Henryka Sienkiewicza w Kielcach w odległości 110 m, PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 14 IM. MARII KOWNACKIEJ W KIELCACH w odległości 170 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Kielcach w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kryształowa Perła jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kryształowa Perła składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kryształowa Perła w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kryształowa Perła w odległości 200 m znajdują się Boiska Sportowe.

Data publikacji: 27.04.2020

Data aktualizacji: 17.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie