Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Brzoskwiniowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Brzoskwiniowa 23, 25-31, oferowane bezpośrednio przez

Fasterm

Toruń, ul. Brzoskwiniowa 23, 25-31

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 931 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty BrzoskwiniowaApartamenty Brzoskwiniowa

13 zdjęć

Apartamenty Brzoskwiniowa
Apartamenty Brzoskwiniowa
Apartamenty Brzoskwiniowa
Apartamenty Brzoskwiniowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

- miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (24): Wielkość: 3 - 7 m2 Komórki lokatorskie w cenie 2 500 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Apartamenty Brzoskwiniowa to osiedle zlokalizowane na terenie Wrzosów – dzielnicy Torunia uważanej od wielu lat za najbardziej komfortową i elegancką sypialnię miasta. Doskonała lokalizacja i bogata infrastruktura tworzona tutaj przez wiele lat zapewniają idealne warunki do życia, a otoczenie lasów i natury zapewnia niezwykłe możliwości rekreacyjne.

Na osiedlu powstaną trzy budynki wielorodzinne. W każdym z nich znajdą się 24 mieszkania o powierzchniach od 37 do 84 metrów kwadratowych. Część z nich będzie posiadało antresole do samodzielnej aranżacji.

Przestronne balkony, obszerne tarasy oraz ogródki zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców. Wszystkie okna zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne. Budynki będą posiadały cichobieżne windy, a w podziemiu każdego z nich powstanie parking i piwnica z komórkami lokatorskimi.

Tworzymy to osiedle z myślą o przyszłości - ładowarki do samochodów elektrycznych czy instalacja fotowoltaiczna zasilająca części wspólne budynku sprawią że osiedle będzie nie tylko ekologiczne ale również ekonomiczne dla jego mieszkańców.

Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży :)

Inwestycja Apartamenty Brzoskwiniowa znajduje się w Toruniu, ul. Brzoskwiniowa 23, 25-31 (4.4 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez Fasterm.

Inwestycja Apartamenty Brzoskwiniowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fasterm nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się 24 komórki lokatorskie Wielkość: 3 - 7 m2.

Lokalizacja inwestycji

Toruń to miasto będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Zwyczajowo dzieli się je na kilkadziesiąt części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most drogowy im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej osiedli, budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. kina, teatry, muzea i galerie. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełen zieleni – około 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z parków miejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa?

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje kilkadziesiąt linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu także dworce kolejowe i autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2755 metrów od inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Toruń Katarzynka (niecz.).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 9 Im. Stanisławy Jaworskiej w odległości 544 m, szkoła w odległości 582 m, Smerfny Gaj w odległości 699 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortoclinic w odległości 253 m, Przychodnia Rodzinna na Sadowej w odległości 329 m, Dental Republic w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 257 m znajduje się Lejdis, w odległości 400 m znajduje się Żabka, w odległości 532 m znajduje się Livio.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Brzoskwiniowa w odległości 218 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 251 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 254 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 07.12.2021
Data aktualizacji: 21.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023