Gdańska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pepper House

wejherowski, Reda, ul. Gdańska 4

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 412 ofert w najbliższej okolicy!

Gdańska

3 zdjęcia

Gdańska
Gdańska
Gdańska

Najbliższe inwestycje

 • Novum Rumia etap V
  od: 5 179 zł/m2

  HS Dom

 • Ostoja
  od: 5 832 zł/m2

  Inpro S.A.

 • Formeli 17 etap II
  od: 5 900 zł/m2

  North Star Development

Opis Inwestycji

Lokal rewelacyjnie skomunikowany - w samym centrum Redy do dworca PKP i SKM 10 minut piechotą, przystanek MZK pod domem.

Samochodem natomiast możemy bardzo szybko przedostać się do całego Trójmiasta, a w okresie letnim wybrać się na Półwysep Helski.

DODATKOWE INFORMACJE:

* TYLKO 6 mieszkań w budynku

* Odpowiednia liczba miejsc postojowych w tym także garaży zarówno dla właścicieli, jak i mieszkańców.

* Piwnica w cenie każdego mieszkania

* Ogrzewanie gazowe - piec dwufunkcyjny

* Specyfikacja techniczna do otrzymania dla Państwa po rozmowie telefonicznej

* Termin wydania nieruchomości IV kwartał 2020r.

* Możliwość dokupienia garażu w cenie: 39 900 zł brutto - na garaże będzie założona odrębna księga wieczysta

* Na etapie budowy istnieje możliwość aranżacja ścianek działowych - bez dodatkowych kosztów.

Inwestycja Gdańska znajduje się w Redzie, ul. Gdańska 4 (6.6 km od Gdyni), sprzedaż prowadzi Pepper House

Inwestycja Gdańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gdańska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 35 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 4 972 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Możliwość dokupienia garażu w cenie: 39 900 zł brutto - na garaże będzie założona odrębna księga wieczysta.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Reda to nowoczesne miasto, które stanowi jedno z miast Małego Trójmiasta Kaszubskiego oraz jest częścią aglomeracji Trójmiasta. Wygodna sypialnia większych miast, takich jak Gdynia czy Wejherowo z dogodna komunikacją miejską. Samochodem natomiast możemy bardzo szybko przedostać się do Wejherowa, całego Trójmiasta, a nawet na Półwysep Helski.

Reda to liczące sobie 33,45 km2 i ok. 22 300 mieszkańców miasteczko leżące w pow. Wejherowskim, na Pomorzu. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej. Od wschodu i północy otoczone jest terenami zielonymi – łąkami Doliny Redy i lasami stanowiącymi część Puszczy Darżlubskiej. Łącznie zajmują one ok. 50% powierzchni miasta. Rozległe tereny wciąż są do zagospodarowania. Ze względu na przynależność miejscowości do Trójmiejskiego Regionu Metropolitarnego, zabudowa Redy jest typowa dla obszarów miejskich, z przewagą budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych. Tereny przemysłowe skupiają się na południu miasta, które na tle innych miejscowości „Małego Trójmiasta Kaszubskiego” wyróżnia się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Reda jest miejscowością samowystarczalną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, działa miejska przychodnia lekarska i dwa zakłady opieki zdrowotnej. Rozwija się tu kultura i sport, działa ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Przez Redę biegną dwie drogi o dużym znaczeniu komunikacyjnym: krajowa nr 6 i wojewódzka nr 216. Działa tu również kolej, którą można dotrzeć do Gdańska, Szczecina lub na Hel. Lokalną ofertę przewozową uzupełniają taksówki.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gdańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Gdańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Reda Gdańska - Kościół 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gdańska znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 1 w Redzie w odległości 310 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE WESOŁE SMYKI w odległości 380 m, MILO AKADEMIA MAŁEGO CZŁOWIEKA S.C w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gdańska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gdańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się POLOmarket, w odległości 240 m znajduje się N-Park, w odległości 240 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 19.05.2020
Data aktualizacji: 19.05.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: