Dymka 214

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Dymka 214 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
214.11
2
52,93 m²
1
420 000 zł
214B.16
4
73,42 m²
1
660 000 zł

Oferty specjalne

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

MIESZKANIA ODDAJEMY OD 30.09.2019 r.Osiedle Biała Góra Dymka 214 to nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana po prawej stronie Warty, nad jeziorem Malta.ZOSTAŁO OSTATNIE 7 MIESZKAŃ GOTOWYCH DO ODBIORU.Osiedle tworzą dwa, pięciokondygnacyjne budynki, w których można znaleźć mieszkania o powierzchni od 31 do 95 m2. Szczególny nacisk został położony na funkcjonalność lokali i wysoki standard wykończenia.Wraz z budową osiedla powstała pełna infrastruktura, z drogami wewnętrznymi, alejkami, zielonymi skwerami i placem zabaw. W pobliżu inwestycji znajdziesz szkoły, przedszkole, punkty usługowe, przychodnie, apteki i liczne sklepy. Wszystko, co najważniejsze jest w zasięgu ręki, codzienne zakupy możesz zrobić pod domem, a na większe wybrać się do centrum.ZaletyWykorzystanie nowoczesnych okładzin elewacji i okładzin ścian budynku w stonowanych nowoczesnych kolorach.Dokładnie przemyślana estetycznie i funkcjonalnie przestrzeń do życia dla osób ceniących wolność i niezależność.Projekt budynków powstał w wyniku konkursu architektonicznego i został wybrany z pośród kilku innych złożonych ofert.Bliskość terenów zielonych jeziora Malta, Zoo, Term Maltańskich, Parków i Lasów komunalnych oraz licznych ścieżek rowerowych.

Inwestycja Dymka 214 znajduje się na Chartowie, ul. Dymka 214 (4.9 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o..

Inwestycja Dymka 214 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dymka 214 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 53 do 73 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 53 m2 w cenie od 420 000 zł (1 mieszkanie)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 73 m2 w cenie od 660 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 53 do 73 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 420 000 do 660 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:własna wartość.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dymka 214

Piękne tereny wokół jeziora Maltańskiego zachęcają do spacerów, wycieczek rowerowych i jazdy na rolkach. Po ciężkim dniu w pracy mieszkańcy naszego osiedla będą mogli zrelaksować się na pobliskim kompleksie Malta Ski oferującym liczne atrakcje przez cały rok m. in. sztuczna nawierzchnia stoku narciarskiego umożliwia korzystanie z niego w różnych warunkach pogodowych. Wspaniałym walorem lokalizacji naszego osiedla są Termy Maltańskie. To największy ośrodek sportowo - rekreacyjny w Polsce z licznymi basenami, aquaparkiem, saunami i strefą SPA oferujące swoje atrakcje przez cały rok. Piękne tereny wokół jeziora Maltańskiego zachęcają do spacerów, wycieczek rowerowych i jazdy na rolkach. Po ciężkim dniu w pracy mieszkańcy naszego osiedla będą mogli zrelaksować się na pobliskim kompleksie Malta Ski oferującym liczne atrakcje przez cały rok m. in. sztuczna nawierzchnia stoku narciarskiego umożliwia korzystanie z niego w różnych warunkach pogodowych. Wspaniałym walorem lokalizacji naszego osiedla są Termy Maltańskie. To największy ośrodek sportowo - rekreacyjny w Polsce z licznymi basenami, aquaparkiem, saunami i strefą SPA oferujące swoje atrakcje przez cały rok.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dymka 214 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Dymka 214 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Biała Góra n/ż.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dymka 214 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia w odległości 270 m, SOR w odległości 360 m, Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego w odległości 4190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dymka 214 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dymka 214 w odległości 490 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 16.11.2018

Data aktualizacji: 19.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie