Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Garden Park etap III

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Studzienna, oferowane bezpośrednio przez

PBO Nowak Sp. z o.o. Sp.k.

Leszno, ul. Studzienna

Ceny od: 8 500 zł/m2
Garden Park etap IIIGarden Park etap III

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

48 - 77/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - stacja kolejowa - 1607 m

Przystanek Autobusowy - 86 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

9 placówek medycznych, 40 placówek edukacyjnych, 25 kawiarni i restauracji, 61 sklepów, 36 obiektów sportowych, 28 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 48 do 77 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 475 398 do 656 285 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 500 do 13 300 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Pierwszy etap inwestycji rozpoczął się w 2020 roku, obejmuje wybudowanie sześćdziesięciu mieszkań. Zakończenie prac budowlanych tego etapu planowane jest na koniec czerwca 2021 roku. Drugi etap inwestycji rozpoczął się w grudniu 2020 roku, zakończenie prac budowlanych planowane jest na grudzień 2021 roku. Trzeci etap inwestycji rozpoczął się w grudniu 2020 roku, zakończenie prac budowlanych planowane jest na czerwiec 2022rokutakby wypełnić to nowopowstałe zielone miejsce na mapach Leszna. Nasi projektanci dokładają starań, aby mieszkańcy osiedla czuli się tutaj wyjątkowo dobrze i znaleźli dokładnie to czego szukają. Przemyślana i doskonale zaplanowana infrastruktura osiedla pozwala na zachowanie kameralności swoim mieszkańcom, natomiast ogrom zieleni pozwoli na odpoczynek i spokój po nużącym dniu pracy z dala od zgiełku.

Projekt przewiduje mieszkania o zróżnicowanych metrażach z ogródkami na parterze oraz przestronnymi balkonami na wyższych kondygnacjach. Funkcjonalny układ pomieszczeń daje ogromną swobodę przy aranżacji wnętrz. Inwestycja obejmuje wybudowanie trzech lokali usługowych znajdujących się na parterze w budynku B (etap II). Wejście bezpośrednio od strony ulicy Niepodległości jest bardzo dużą zaletą ponieważ przed budynkiem znajduje się deptak/chodnik dla ciągu pieszych. Istnieje możliwość dokupienia własnego miejsca parkingowego aby zapewnić większy komfort potencjalnym klientom. Lokale w stanie deweloperskim wyposażone w klimatyzację oraz miejsca socjalne–idealnie przygotowane dla biur, działalności gospodarczych czy punktów handlowych.

Inwestycja Garden Park etap III znajduje się w Lesznie, ul. Studzienna (1.1 km od centrum Leszna), została zrealizowana przez PBO Nowak Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Garden Park etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Aktualnie w inwestycji Garden Park etap III w sprzedaży jest 7 nowych mieszkań o powierzchni od 48 do 77 metrów kwadratowych , w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców PBO Nowak Sp. z o.o. Sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Garden Parku zbiegu ulicy Niepodległości oraz osiedla Ogrody w Lesznie. Nowoczesne mieszkania w centrum miasta otulone zielenią. Inwestycja znajduje się w najlepszej lokalizacji zapewniającej bliskość centrum miasta, świetne połączenia komunikacyjne oraz dostęp do szkół, przedszkoli, centrów handlowych, kościołów czy punktów medycznych.

Leszno to miasto położone w województwie wielkopolskim. Leży pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem. Malownicze położenie jest jednym z największych walorów Leszna. Miasto usytuowane jest na terenie Niziny Wielkopolskiej. W czasie wycieczki po Lesznie warto zajrzeć do tutejszego Muzeum Okręgowego oraz wybrać się do pobliskiego lapidarium. Do jednej z popularniejszych atrakcji należy Park Trampolin Euro Jump - jest to idealna rozrywka dla rodzin z dziećmi, jak również dla młodych osób. Dla osób lubiących aktywności świetnym rozwiązaniem będzie FreeFlyCenter, czyli tunel aerodynamiczny, dzięki któremu można unosić się w powietrzu i dosłownie latać.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Garden Park etap III?

W Lesznie znajduje się droga wojewódzka nr 432, która przebiega przez miasta: Środa Wielkopolska, Śrem, Krzywiń, Osieczna i Leszno. Droga wojewódzka nr 323 łączy drogę krajową nr 5 w Lesznie oraz drogę krajową nr 3 w Bolkowie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Garden Park etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 86 metrów od inwestycji Garden Park etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niepodległości market.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Garden Park etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Garden Park etap III znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 261 m, Przedszkole miejskie nr 11 im. Marii Konopnickiej w odległości 301 m, Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie w odległości 327 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Garden Park etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczne Gabinety Lekarskie 'FEMINA' w odległości 451 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 503 m, NZOZ OKUMED w odległości 709 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Garden Park etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 59 m znajduje się Żabka, w odległości 59 m znajduje się ogólnospożywczy, w odległości 100 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Garden Park etap III w odległości 441 m znajduje się boisko / kort, w odległości 450 m znajduje się boisko / kort, w odległości 509 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.07.2022
Data aktualizacji: 05.07.2024
PBO Nowak Sp. z o.o. Sp.k. logo

PBO Nowak Sp. z o.o. Sp.k.

Adres biura sprzedaży:

Klonówiec 3F, k. Leszna 64-111 Lipno

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023