PBO Nowak Sp. z o.o. Sp.k. logo

PBO Nowak Sp. z o.o. Sp.k.

Leszno, ul. Krzyckiego 11A
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

PBO Nowak działa na rynku od 1997 roku. Naszym priorytetem jest jakość i estetyka wykonywanych zleceń. Dominującym obszarem działalności firmy jest branża budowlana. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie budynków dla przemysłu, adaptacji i modernizacji pomieszczeń, a także w pracach konserwatorskich. Kierując się potrzebami klientów od kilku lat prowadzimy również działalność deweloperską na terenie Wielkopolski (deweloper Poznań, Leszno).Lokalizację planowanych inwestycji starannie dobieramy pod kątem oczekiwań wymagających klientów. To dla Nich nasze biura służą informacją siedem dni w tygodniu.Filar przedsiębiorstwa stanowi wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników, wykonująca swoją pracę z pasją i zaangażowaniem.W celu podnoszenia jakości naszych inwestycji współpracujemy ze znanymi producentami materiałów budowlanych, a projekty powierzamy uznanym architektom.Realizujemy nawet najbardziej nietypowe i oryginalne zlecenia. To wszystko sprawia, że nasze domy i mieszkania znajdują wielu zadowolonych nabywców.

Posiadamy w sprzedaży 32 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Garden Park etap III
  gotowe
  Pierwszy etap inwestycji rozpoczął się w 2020 roku, obejmuje wybudowanie sześćdziesięciu mieszkań. Zakończenie prac budowlanych tego etapu planowane jest na koniec czerwca 2021 roku. Drugi etap inwestycji rozpoczął się w grudniu 2020 roku, zakończenie prac budowlanych planowane jest na grudzień 2021 roku. Trzeci etap inwestycji rozpoczął się w grudniu 2020 roku, zakończenie prac budowlanych

  Garden Park etap III

  od 7 509 /m2
  ul. Studzienna , Leszno(1.1 km od centrum)
  PBO Nowak Sp. z o.o. Sp.k.

Kontakt

PBO Nowak Sp. z o.o. Sp.k. logo
PBO Nowak Sp. z o.o. Sp.k.
Leszno, ul. Krzyckiego 11A
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: