Osiedle Słoneczne

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezParkLand Inwestycje s.c.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 98 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Marzenia naprawdę się spełniają … dom, cisza, spokój - w najbardziej prestiżowej dzielnicy Częstochowy na Osiedlu Słonecznym.Nowe przedsięwzięcie naszej firmy to kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i wolnostojącej przy ul. MAŁOPOLSKIEJ 63. Projekt obejmuje 7 domów wolnostojących i 18 domów szeregowych zróżnicowanych pod względem wielkości metrażu (od 130 m2 ) i przynależnych działek. Przy każdym z domów zaplanowano ogród i 1 lub 2 garaże. Całe osiedle będzie ogrodzone z bramą wjazdową na pilota.Tych z Państwa, którzy stoją przed wyborem własnego miejsca zamieszkania zapraszamy do naszego biura przy ul. Krótkiej 27a w Częstochowie aby zapoznać się z planami poszczególnych budynków i wizualizacjami osiedla. Na etapie budowy istnieje możliwość zmian aranżacji wnętrz.Oferujemy Państwu pomoc przy transakcji kupna, projektowaniu wnętrz czy uzyskaniu kredytu.

Inwestycja Osiedle Słoneczne znajduje się w Częstochowie, ul. Małopolska 63 (3 km od centrum Częstochowy), została zrealizowana przez dewelopera ParkLand Inwestycje s.c..

Inwestycja Osiedle Słoneczne została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ParkLand Inwestycje s.c. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 25 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Słoneczne

Częstochowa to miasto leżące na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w woj. śląskim. Jej powierzchnia to 160 km2. Mieszka w niej 232 318 osób. Przez miasto przepływa Warta. Częstochowa słynie z Sanktuarium Jasnogórskiego, do którego rokrocznie pielgrzymuje ok. 5 mln osób, ale warto zwrócić uwagę na jej pozostałe atuty. Jako centrum Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego, cieszy się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Regularny układ miejski z centralnie zlokalizowanym Śródmieściem, od południa i północy otoczonym skupiskami zabudowy mieszkalnej, zapewnia ład przestrzenny. Wiele jest tu terenów zielonych, a do popularniejszych należy Promenada Czesława Niemena i Park Leśnych Aniołów. Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę społeczną, na którą składa się m.in. ponad 100 szkół różnego szczebla, w tym 8 szkół wyższych oraz 6 szpitali, rozwinięte zaplecze sportowe i kulturalne. Częstochowa leży na węźle komunikacyjnym składającym się z trzech dróg krajowych, trasy europejskiej i pięciu dróg wojewódzkich. Kursują tu pociągi PKP, autobusy PKS i komunikacja miejska oraz podmiejska.

Komunikacja

Częstochowa stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiega trasa europejska E75, a poza nią biegną tędy drogi krajowe nr 43, 46 i 91, a także drogi wojewódzkie nr 483, 491, 494, 786 i 908. Głównymi liniami kolejowymi przebiegającymi przez miasto są linie nr 1 i 61. Funkcjonują tu również połączenia autobusów PKS, a także 28 linii autobusów miejskich i 4 linie tramwajów. Częstochowa ma także autobusy podmiejskie, łączące ją z najbliższymi miejscowościami regionu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Parkitka - Szpital.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Specjalne Fundacji Mozaika w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Fundacji Mozaika w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Słoneczne jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny w odległości 470 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.04.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie