Osiedle Błotna

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 760 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Spółka OSTOJA oferuje Państwu kameralny zespół 2 domów czterorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położony w Wołominie przy ul. Błotnej w dzielnicy domów jednorodzinnych, 25 km od centrum Warszawy. W promieniu 1 km od Osiedla znajduje się Rezerwat Przyrody Grabicz, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum ogólnokształcące oraz prywatna szkoła języków obcych. Domy są oddalone od centrum Wołomina o około 1,2 km (15 minut spacerem). Do Warszawy można dojechać samochodem (ok. 30 minut), autobusem (przystanek 700 m od Osiedla), bądź pociągiem (stacja 1,5 km od Osiedla).Nasza Inwestycja składa się z ośmiu mieszkań bezczynszowych zlokalizowanych w Wołominie przy ulicy Błotnej. Znajdują się one w dwóch domach czterorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W każdym budynku zlokalizowane są 4 mieszkania (dwa na parterze i dwa na piętrze). Do mieszkań usytuowanych na parterze (74,14 m2) przynależne są ogródki, zaś mieszkania położone na piętrze są dwupoziomowe (138,59 m2). Każde mieszkanie posiada przynależne miejsce postojowe usytuowane na zewnątrz budynku, dodatkowo do każdej połówki bliźniaka przynależy jedno miejsce dla gościa. Do mieszkań zostały doprowadzone wszystkie media miejskie (prąd, woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie), co znacznie zmniejszy koszt ich utrzymania.Nasze projekty są nowoczesne i ciekawe architektonicznie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Wielkość mieszkań sprawia, że są przestronne, a jednocześnie ekonomiczne w utrzymaniu. Idealnie nadają się dla młodych małżeństw myślących o powiększeniu rodziny oraz dla rodzin z dziećmi.

Inwestycja Osiedle Błotna znajduje się w Wołominie, Ul. Błotna (7.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna.

Inwestycja Osiedle Błotna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Błotna pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Błotna

Wołomin jest miastem powiatowym, leżącym w województwie mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej. Położony ok. 10 km od granic Warszawy na linii kolejowej do Białegostoku, stanowi idealną lokalizację dla osób pracujących w stolicy, chcących mieszkać na obrzeżach dużego miasta. Wołomin jest dość niewielki, a liczba mieszkańców nie przekracza 38 tys. Obszar aglomeracji podzielony jest na 15 osiedli. Charakterystyczna zabudowa to przede wszystkim bloki wybudowane w technologii wielkopłytowej, nowe inwestycje mieszkaniowe oraz budynki domów jednorodzinnych. Tereny powiatu wołomińskiego to zróżnicowane przyrodniczo piękne miejsca do rekreacji i odpoczynku. W pobliżu znajduje się Zalew Zegrzyński, rzeka Bug, lasy, łąki oraz rozlewiska pełne dzikich zwierząt. Sam powiat jest wyjątkowo atrakcyjnym miejscem dla inwestorów. Bliskość stolicy przyciąga znaczące firmy, co przyczynia się do niskiego bezrobocia i intensywnego gospodarczego rozwoju okolicy.

Komunikacja

Na terenie miasta znajdują się dwie stacje kolejowe obsługiwane są przez Koleje Mazowieckie, włączone w system taryfowy Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Wspólny bilet ZTM-KM-WKD umożliwia dodatkowo podróżowanie na terenie aglomeracji warszawskiej wszystkimi środkami komunikacji publicznej na podstawie biletów ZTM. W Wołominie funkcjonują także lokalne linie autobusowe ZTM Warszawa, a w godzinach nocnych kursują linie na trasie Dworzec Centralny - Wołomin. Do stolicy dostaniemy się także za pomocą prywatnych przewoźników. Przez Wołomin przebiegają drogi wojewódzkie nr 634 (Port Lotniczy im. F. Chopina-Ząbki-Zielonka-Wołomin-Wólka Kozłowska), nr 635 (Wołomin-Radzymin) oraz nr 628 (odcinek droga 634-stacja kolejowa).

W odległości 850 metrów od inwestycji Osiedle Błotna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wiejska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Błotna znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marynarki Wojennej w odległości 650m, Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 650m, Przedszkole PSZCZÓŁKA MAJA, Akademia Przedszkolaka PSZCZÓŁKA MAJA w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Studio Step Up. Fitness, w odległości 550 m znajduje się Masaż leczniczo-kosmetyczny w Wołominie, w odległości 750 m znajduje się Dentum Gabinet Stomatologiczny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się Kościół pw. Matki Bożej Królowej Polski, w odległości 1250 m znajduje się Ośrodek Dokumentacji Etnograficznej, w odległości 1350 m znajduje się Powiatowe Centrum Dziedzictwa i Twórczości.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1200 m znajduje się Park im. Bohdana Wodiczki, w odległości 1250 m znajduje się Plac 3 Maja, w odległości 1450 m znajduje się Skwer Piłsudskiego.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie