Osiedle Błotna

Oferta archiwalna

Wołomin, Ul. Błotna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 458 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Błotna

2 zdjęcia

Osiedle Błotna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Spółka OSTOJA oferuje Państwu kameralny zespół 2 domów czterorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położony w Wołominie przy ul. Błotnej w dzielnicy domów jednorodzinnych, 25 km od centrum Warszawy. W promieniu 1 km od Osiedla znajduje się Rezerwat Przyrody Grabicz, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum ogólnokształcące oraz prywatna szkoła języków obcych. Domy są oddalone od centrum Wołomina o około 1,2 km (15 minut spacerem). Do Warszawy można dojechać samochodem (ok. 30 minut), autobusem (przystanek 700 m od Osiedla), bądź pociągiem (stacja 1,5 km od Osiedla).Nasza Inwestycja składa się z ośmiu mieszkań bezczynszowych zlokalizowanych w Wołominie przy ulicy Błotnej. Znajdują się one w dwóch domach czterorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. W każdym budynku zlokalizowane są 4 mieszkania (dwa na parterze i dwa na piętrze). Do mieszkań usytuowanych na parterze (74,14 m2) przynależne są ogródki, zaś mieszkania położone na piętrze są dwupoziomowe (138,59 m2). Każde mieszkanie posiada przynależne miejsce postojowe usytuowane na zewnątrz budynku, dodatkowo do każdej połówki bliźniaka przynależy jedno miejsce dla gościa. Do mieszkań zostały doprowadzone wszystkie media miejskie (prąd, woda, kanalizacja, centralne ogrzewanie), co znacznie zmniejszy koszt ich utrzymania.Nasze projekty są nowoczesne i ciekawe architektonicznie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Wielkość mieszkań sprawia, że są przestronne, a jednocześnie ekonomiczne w utrzymaniu. Idealnie nadają się dla młodych małżeństw myślących o powiększeniu rodziny oraz dla rodzin z dziećmi.

Inwestycja Osiedle Błotna znajduje się w Wołominie (7.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna.

Inwestycja Osiedle Błotna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Błotna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wołomin jest miastem powiatowym, leżącym w województwie mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej. Położony ok. 10 km od granic Warszawy na linii kolejowej do Białegostoku, stanowi idealną lokalizację dla osób pracujących w stolicy, chcących mieszkać na obrzeżach dużego miasta. Wołomin jest dość niewielki, a liczba mieszkańców nie przekracza 38 tys. Obszar aglomeracji podzielony jest na 15 osiedli. Charakterystyczna zabudowa to przede wszystkim bloki wybudowane w technologii wielkopłytowej, nowe inwestycje mieszkaniowe oraz budynki domów jednorodzinnych. Tereny powiatu wołomińskiego to zróżnicowane przyrodniczo piękne miejsca do rekreacji i odpoczynku. W pobliżu znajduje się Zalew Zegrzyński, rzeka Bug, lasy, łąki oraz rozlewiska pełne dzikich zwierząt. Sam powiat jest wyjątkowo atrakcyjnym miejscem dla inwestorów. Bliskość stolicy przyciąga znaczące firmy, co przyczynia się do niskiego bezrobocia i intensywnego gospodarczego rozwoju okolicy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Błotna?

Na terenie miasta znajdują się dwie stacje kolejowe obsługiwane są przez Koleje Mazowieckie, włączone w system taryfowy Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Wspólny bilet ZTM-KM-WKD umożliwia dodatkowo podróżowanie na terenie aglomeracji warszawskiej wszystkimi środkami komunikacji publicznej na podstawie biletów ZTM. W Wołominie funkcjonują także lokalne linie autobusowe ZTM Warszawa, a w godzinach nocnych kursują linie na trasie Dworzec Centralny - Wołomin. Do stolicy dostaniemy się także za pomocą prywatnych przewoźników. Przez Wołomin przebiegają drogi wojewódzkie nr 634 (Port Lotniczy im. F. Chopina-Ząbki-Zielonka-Wołomin-Wólka Kozłowska), nr 635 (Wołomin-Radzymin) oraz nr 628 (odcinek droga 634-stacja kolejowa).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Błotna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Osiedle Błotna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gryczana 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Błotna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Błotna znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Wołominie w odległości 330 m, Zespół Szkół w odległości 330 m, Branżowa Szkoła I Stopnia z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 330 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Błotna w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Wołominie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: