Lipowa Ostoja

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 760 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Lipowa Ostoja to Inwestycja na którą składa się 16 mieszkań bezczynszowych zlokalizowanych w Wołominie przy ulicy Błotnej. Znajdują się one w czterech budynkach w zabudowie bliźniaczej. W każdym budynku zlokalizowane są 4 mieszkania (dwa na parterze i dwa na piętrze). Metraż mieszkań na parterze to 70,58 m2. Mieszkania na piętrze mają powierzchnię 80,73 m2 na co składa się klatka schodowa 4,84 m2 oraz mieszkanie o powierzchni 75,89 m2.Do każdego z mieszkań przynależy ogródek o powierzchni od 54 m2 do 127 m2 oraz 2 miejsca postojowe. Dodatkowo do mieszkań położonych na piętrze przynależy poddasze o powierzchni 30 m2.Do mieszkań zostały doprowadzone wszystkie media miejskie: prąd, woda, kanalizacja, gaz.Nasze projekty są nowoczesne i ciekawe architektonicznie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. W każdym mieszkaniu wygospodarowane jest oddzielne pomieszczenie na piec gazowy. Wielkość mieszkań sprawia, że są przestronne, a jednocześnie ekonomiczne w utrzymaniu. Idealnie nadają się dla młodych małżeństw myślących o powiększeniu rodziny oraz dla rodzin z dziećmi.

Inwestycja Lipowa Ostoja znajduje się w Wołominie, ul. Błotna 11 (7.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna.

Inwestycja Lipowa Ostoja została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Lipowa Ostoja pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 81 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Lipowa Ostoja

Wołomin jest miastem powiatowym, leżącym w województwie mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej. Położony ok. 10 km od granic Warszawy na linii kolejowej do Białegostoku, stanowi idealną lokalizację dla osób pracujących w stolicy, chcących mieszkać na obrzeżach dużego miasta. Wołomin jest dość niewielki, a liczba mieszkańców nie przekracza 38 tys. Obszar aglomeracji podzielony jest na 15 osiedli. Charakterystyczna zabudowa to przede wszystkim bloki wybudowane w technologii wielkopłytowej, nowe inwestycje mieszkaniowe oraz budynki domów jednorodzinnych. Tereny powiatu wołomińskiego to zróżnicowane przyrodniczo piękne miejsca do rekreacji i odpoczynku. W pobliżu znajduje się Zalew Zegrzyński, rzeka Bug, lasy, łąki oraz rozlewiska pełne dzikich zwierząt. Sam powiat jest wyjątkowo atrakcyjnym miejscem dla inwestorów. Bliskość stolicy przyciąga znaczące firmy, co przyczynia się do niskiego bezrobocia i intensywnego gospodarczego rozwoju okolicy.

Komunikacja

Na terenie miasta znajdują się dwie stacje kolejowe obsługiwane są przez Koleje Mazowieckie, włączone w system taryfowy Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Wspólny bilet ZTM-KM-WKD umożliwia dodatkowo podróżowanie na terenie aglomeracji warszawskiej wszystkimi środkami komunikacji publicznej na podstawie biletów ZTM. W Wołominie funkcjonują także lokalne linie autobusowe ZTM Warszawa, a w godzinach nocnych kursują linie na trasie Dworzec Centralny - Wołomin. Do stolicy dostaniemy się także za pomocą prywatnych przewoźników. Przez Wołomin przebiegają drogi wojewódzkie nr 634 (Port Lotniczy im. F. Chopina-Ząbki-Zielonka-Wołomin-Wólka Kozłowska), nr 635 (Wołomin-Radzymin) oraz nr 628 (odcinek droga 634-stacja kolejowa).

W odległości 750 metrów od inwestycji Lipowa Ostoja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wiejska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Lipowa Ostoja znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marynarki Wojennej w odległości 550m, Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 550m, Przedszkole PSZCZÓŁKA MAJA, Akademia Przedszkolaka PSZCZÓŁKA MAJA w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się Studio Step Up. Fitness, w odległości 450 m znajduje się Masaż leczniczo-kosmetyczny w Wołominie, w odległości 700 m znajduje się Dentum Gabinet Stomatologiczny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 600 m znajduje się Kościół pw. Matki Bożej Królowej Polski, w odległości 1200 m znajduje się Ośrodek Dokumentacji Etnograficznej, w odległości 1250 m znajduje się Kino Kultura.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1100 m znajduje się Park im. Bohdana Wodiczki, w odległości 1150 m znajduje się Plac 3 Maja, w odległości 1400 m znajduje się Skwer Piłsudskiego.

Data publikacji: 14.11.2017

Data aktualizacji: 31.07.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie