Apartamenty Parkowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOstoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 120 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Toruńska Wołomin(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Wołomin, ul. Toruńska (8.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 900/m2
  Toruńska Wołomin
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 120
  Powierzchnia: 28 - 78 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Tryboń PPI

Opis Inwestycji

Apartamenty Parkowa to Inwestycja na którą składa się 16 mieszkań bezczynszowych zlokalizowanych w Wołominie przy ulicy Parkowej. Znajdują się one w czterech budynkach w zabudowie bliźniaczej. W każdym budynku zlokalizowane są 4 mieszkania (dwa na parterze i dwa na piętrze). Metraż mieszkań na parterze to 71,73 m2. Mieszkania na piętrze mają powierzchnię 80,73 m2 na co składa się klatka schodowa 6,11 m2 oraz mieszkanie o powierzchni 74,62 m2. Do każdego z mieszkań przynależy ogródek o powierzchni od 68 m2 do 123 m2 oraz 2 miejsca postojowe. Dodatkowo do mieszkań położonych na piętrze przynależy poddasze o powierzchni 33 m2.Do mieszkań zostały doprowadzone wszystkie media miejskie: prąd, woda, kanalizacja, gaz.Nasze projekty są nowoczesne i ciekawe architektonicznie z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. W każdym mieszkaniu wygospodarowane jest oddzielne pomieszczenie na piec gazowy. Wielkość mieszkań sprawia, że są przestronne, a jednocześnie ekonomiczne w utrzymaniu. Idealnie nadają się dla młodych małżeństw myślących o powiększeniu rodziny oraz dla rodzin z dziećmi.Wszystkie mieszkania zarówno na parterze, jak i na piętrze można nabyć w programie Mieszkanie dla Młodych.

Inwestycja Apartamenty Parkowa znajduje się w Wołominie, ul. Parkowa (7.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna.

Inwestycja Apartamenty Parkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Parkowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Do każdego mieszkania 2 miejsca postojowe.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Parkowa

W promieniu 1 km od Osiedla znajdują się: - Przedszkole publiczne i niepubliczne, - Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Liceum ogólnokształcące - Prywatna szkoła języków obcych, - Przychodnia, - Sklepy spożywcze, Apteka, - Las, - Lokalne targowisko. Domy są oddalone od centrum Wołomina o około 1 km (10 minut spacerem), gdzie znajdą Państwo sklepy, restauracje, banki i kino. Do Warszawy można dojechać: - samochodem ok. 40 minut, - autobusem (przystanek 300 m od Osiedla) ok. 45 minut, - pociągiem (stacja 1km od Osiedla) ok.20 minut do stacji Warszawa Wileńska

Wołomin jest miastem powiatowym, leżącym w województwie mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej. Położony ok. 10 km od granic Warszawy na linii kolejowej do Białegostoku, stanowi idealną lokalizację dla osób pracujących w stolicy, chcących mieszkać na obrzeżach dużego miasta. Wołomin jest dość niewielki, a liczba mieszkańców nie przekracza 38 tys. Obszar aglomeracji podzielony jest na 15 osiedli. Charakterystyczna zabudowa to przede wszystkim bloki wybudowane w technologii wielkopłytowej, nowe inwestycje mieszkaniowe oraz budynki domów jednorodzinnych. Tereny powiatu wołomińskiego to zróżnicowane przyrodniczo piękne miejsca do rekreacji i odpoczynku. W pobliżu znajduje się Zalew Zegrzyński, rzeka Bug, lasy, łąki oraz rozlewiska pełne dzikich zwierząt. Sam powiat jest wyjątkowo atrakcyjnym miejscem dla inwestorów. Bliskość stolicy przyciąga znaczące firmy, co przyczynia się do niskiego bezrobocia i intensywnego gospodarczego rozwoju okolicy.

Komunikacja

Na terenie miasta znajdują się dwie stacje kolejowe obsługiwane są przez Koleje Mazowieckie, włączone w system taryfowy Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie. Wspólny bilet ZTM-KM-WKD umożliwia dodatkowo podróżowanie na terenie aglomeracji warszawskiej wszystkimi środkami komunikacji publicznej na podstawie biletów ZTM. W Wołominie funkcjonują także lokalne linie autobusowe ZTM Warszawa, a w godzinach nocnych kursują linie na trasie Dworzec Centralny - Wołomin. Do stolicy dostaniemy się także za pomocą prywatnych przewoźników. Przez Wołomin przebiegają drogi wojewódzkie nr 634 (Port Lotniczy im. F. Chopina-Ząbki-Zielonka-Wołomin-Wólka Kozłowska), nr 635 (Wołomin-Radzymin) oraz nr 628 (odcinek droga 634-stacja kolejowa).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Parkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Apartamenty Parkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sasina-Liceum 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Parkowa znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Edukacji Filmowej w odległości 320 m, I Liceum Ogólnokształcące PUL w Wołominie w odległości 350 m, Zespół Szkół nr 1 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Parkowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Powiatowy w Wołominie w odległości 290 m, Szpital w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Parkowa w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.10.2016

Data aktualizacji: 31.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie