Osiedle Celulozy

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezOsiedle Młodych Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Celulozy dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
1A
4
170,3 m²
490 m2
1B
4
170,3 m²
399 m2
2A
4
170,3 m²
400 m2
2B
4
170,3 m²
400 m2
3A
4
170,3 m²
400 m2
4A
4
170,3 m²
400 m2

Opis Inwestycji

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej przy ul. Celulozy są kolejną inwestycją Osiedla Młodych Spółki z o.o. realizowaną na terenie prężnie rozwijającej się dzielnicy Wawer. Prosta bryła domów nawiązująca stylem do polskiego modernizmu tworzy ciekawą architekturę osiedla.________________________________________Osiedle Celulozy to zespół 6 budynków (12 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwukondygnacyjnej). Zaprojektowano dwa rodzaje domów , 8 w wersji z pergolą, która nadaje wizualnej lekkości budynkom i 4 domy bez pergoli. Każdy budynek ma zapewnione dwa miejsca postojowe, jedno w garażu w bryle budynku, drugie zaś zostało wydzielone na terenie osiedla lub na terenie działki przynależnej do domu. Elegancka elewacja budynków w kolorze białym z elementami drewnopodobnymi i kamiennymi idealnie komponuje się z dachami pokrytymi grafitową blachą.To miejsce gwarantuje przyszłym mieszkańcom ciszę, spokój. Czysty ekologicznie teren, jest idealnym miejscem nie tylko dla rodzin z dziećmi, otaczające przede wszystkim lasy sosnowe tworzą specyficzny mikroklimat, tu nie będzie docierał wielkomiejski smog. To rejon miasta wyróżniający się największą ilością terenów zielonych umożliwiających aktywny wypoczynek. Liczne trasy rowerowe mają różną długość i stopień trudności. Start i meta każdej trasy znajduje się w sąsiedztwie węzłów komunikacyjnych. Na szlakach rowerowych rozmieszczono altany turystyczne zachęcające do krótkiego odpoczynku.________________________________________Za projekt architektoniczny i nadzór autorski odpowiedzialny jest Hernan Gomez, architekt znany m. in. z programu TVN "Dom marzeń'', oraz wielu projektów willi w całej Polsce.https://www.facebook.com/studiogomez/Inwestycja Osiedle Celulozy znajduje się na Nadwiślu, ul. CelulozyInwestycja zakończona.Architekt: Studio GomezInwestor: Osiedle Młodych Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Celulozy znajduje się na Nadwiślu, ul. Celulozy (13.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Osiedle Młodych Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Celulozy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 12 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Celulozy pozostało na sprzedaż 6 nowych domów o powierzchni 170 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 170 m2 (6 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Osiedle Młodych Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 6 domów w tym 6 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 170 m2.
Powierzchnie działek:od 399 do 490 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Celulozy

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

W odległości 750 metrów od inwestycji Osiedle Celulozy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Tawułkowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Celulozy znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Little Tigers Przedszkolandia w odległości 1350m, Konsorcjum uczelni FUTURUS w odległości 1400m, Niepubliczne Przedszkole Muzyczne Radość. Alicja Szybińska w odległości 2050m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się Apteka Malinowa, w odległości 1200 m znajduje się UNI KLINIK - Klinika chirurgi plastycznej, w odległości 1200 m znajduje się Iq Medica Centrum Chirurgii Plastycznej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się Żabka, w odległości 1000 m znajduje się Biedronka, w odległości 1000 m znajduje się Lollipop Caffe.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1250 m znajduje się Boisko Piłkarskie.

Data publikacji: 08.08.2017

Data aktualizacji: 09.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie