Osiedle Filmowe etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Filmowa, oferowane bezpośrednio przez Optal Developer

Bydgoszcz, ul. Filmowa 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2048 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Filmowe etap III

7 zdjęć

Osiedle Filmowe etap III
Osiedle Filmowe etap III
Osiedle Filmowe etap III
Osiedle Filmowe etap III

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

W dzielnicy Kapuściska w sąsiedztwie rzeki Brdy, powstaje kolejny - 3 etap Osiedla Filmowego. W nowym budynku powstanie 148 mieszkań o powierzchni użytkowej od ok. 29 do 88 m2 Lokalizacja osiedla pozwala na sprawny dojazd do wszystkich dzielnic Bydgoszczy. Zakończenie budowy planowane jest na 2 kw. 2021r. Do wyboru są miejsca parkingowe w hali garażowej, garażach indywidualnych lub miejsce postojowe zewnętrzne i komórki lokatorskie.

Atuty Inwestycji:

- nowoczesna architektura, energooszczędność

- wysoki standard wykończenia

- atrakcyjne rozkłady i ekspozycja mieszkań

- każde mieszkanie z balkonem, ogródkiem lub tarasem

Inwestycja Osiedle Filmowe etap III znajduje się w Bydgoszczy, ul. Filmowa 3 (3 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Optal Developer.

Inwestycja Osiedle Filmowe etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 148 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Filmowe etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Optal Developer przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 148 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Filmowe etap III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Filmowe etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Osiedle Filmowe etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Toruńska / Filmowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Filmowe etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Filmowe etap III znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO w Bydgoszczy w odległości 50 m, Branżowa szkoła I stopnia w odległości 50 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego w odległości 50 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Filmowe etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 510 m znajduje się Arkada Galeria Wnętrz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Filmowe etap III w odległości 60 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.11.2019
Data aktualizacji: 01.09.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: