Śląska 42

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Śląska, oferowane bezpośrednio przez

OGBUD Sp. z o.o.

Bydgoszcz, ul. Śląska 42

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1627 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Śląska 42

10 zdjęć

Śląska 42
Śląska 42
Śląska 42
Śląska 42

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Budynek na terenie ogrodzonym. Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta: w pobliżu park, w niedalekiej okolicy szkoła podstawowa (500m - 6min) oraz 2 przedszkola, dworzec Główny PKP (750m – 9min), węzeł komunikacyjny – Rondo Grunwaldzkie (800m – 10min) oraz Multikino.

Budynek oddany do użytku: styczeń 2015r.

Ważne: Mieszkania spełniają kryteria określone dla preferencyjnych kredytów MDM - "Mieszkanie Dla Młodych"

Inwestycja Śląska 42 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Śląska 42 (1.5 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez OGBUD Sp. z o.o.

Inwestycja Śląska 42 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Śląska 42 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców OGBUD Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się kilkanaście szkół wyższych, teatr, filharmonia i opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu kilkanaście szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowany z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a liczne drogi wojewódzkie i krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Śląska 42?

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzi kilka dróg krajowych (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegną także liczne drogi wojewódzkie (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Śląska 42 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 653 metrów od inwestycji Śląska 42 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bydgoszcz Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Śląska 42 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Śląska 42 znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 im. Marii Grzegorzewskiej w odległości 217 m, Szkoła Podstawowa nr 51 Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 3 w odległości 244 m, Szkoła Podstawowa nr 51 Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 3 w odległości 266 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Śląska 42 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Okole w odległości 271 m, Regionalny Ośrodek Medycyny Sportowej SPORTVITA w odległości 662 m, Nad Brdą Centrum Mdyczne w odległości 822 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Śląska 42 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 332 m znajduje się Biedronka, w odległości 347 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 350 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Śląska 42 w odległości 296 m znajduje się boisko / kort, w odległości 419 m znajduje się boisko / kort, w odległości 424 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: