Osiedle Stylove

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNord House Sp. z o.o.

Ceny od: 5 700 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stylove dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A2
5
102,6 m²
1
B2
5
108,96 m²
1
D2
5
108,96 m²
1
E2
5
102,6 m²
1

Oferty specjalne

 • Promocja

  Bon o wartości 7 000zł

  Kup mieszkanie i odbierz bon o wartości 7 000 zł na swoją wymarzoną kuchnię!

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Osiedle Stylove, to kolejny projekt Spółki Nord House. Inwestycja zlokalizowana jest w sercu Borkowa w odległości ok.10 km od centrum Gdańska w bezpośrednim sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta. W najbliższej okolicy znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura tj. sklepy, szkoły, przedszkola. Jest to doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób, które cenią sobie życie poza centrum miasta.Budynki charakteryzują się eleganckim wykończeniem i wysokim standardem. Każdy lokal jest doświetlony poprzez zastosowanie dużej ilości przeszkleń. Mieszkania na parterze posiadają wyjścia na ogródki, a na piętrze i poddaszu przestronne balkony i tarasy.Inwestycja została zaplanowana w taki sposób, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom kameralną atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.Całość przedsięwzięcia to cztery budynki w zabudowie szeregowej o pięciu segmentach. W każdym segmencie znajdują się dwa lokale. Budowa podzielona zostanie na dwa etapy.Mieszkanie znajdujące się na parterze o powierzchni ok. 60m2 składa się z dwóch sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym.Na piętrze znajduje się mieszkanie dwu poziomowe. O łącznej powierzchni ok. 110 m2 Na pierwszym poziomie znajduje się salon z aneksem kuchennym łazienka oraz gabinet. Na poddaszu dwie sypialnie oraz łazienka.

Inwestycja Osiedle Stylove znajduje się w Gdańsku, ul. Stylowa (0.1 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Nord House Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Stylove została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Stylove pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 103 do 109 metrów kwadratowych w cenie od 5 700 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 5-pokojowe o powierzchni od 103 do 109 m2 w cenie od 604 300 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nord House Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Do każdego mieszkania przynależy garaż z bramą automatyczną..
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 103 do 109 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
 • kształtują się w zakresie od 604 300 do 639 280 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 700 do 5 890 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Stylove

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Stylove mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Osiedle Stylove znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olimpijska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stylove znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Horyzoncik Sp.o.o w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Stylove jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Borkowo w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Stylove składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Chemia Słodycze Kosmetyki z Niemiec.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Stylove w odległości 160 m znajduje się NH Fitness, w odległości 240 m znajduje się Korty tenisowe / Szkoła tenisowa "Stangiel", w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.07.2019

Data aktualizacji: 27.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie