Zielone tarasy

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nivette Development Sp. z o.o.

wołomiński, Radzymin, ul. Słowackiego 49

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Zielone tarasy

10 zdjęć

Zielone tarasy
Zielone tarasy
Zielone tarasy
Zielone tarasy

Najbliższe inwestycje

  • Zielona Aleja II
    od: 4 551 zł/m2

    Ostoja Małgorzata Borucka Spółka Jawna

Opis Inwestycji

MIESZKAJ KOMFORTOWO

- Dwa duże tarasy na dachu budynku - strefa relaksu specjalnie dla mieszkańców

- Dwie szybkie i cichobieżne windy

- Duże okna i dodatkowe przeszklenia w szczytowych mieszkaniach

- Balkony lub ogródki w każdym mieszkaniu

- Dostępne miejsca parkingowe z zadaszeniem

- Zieleń dookoła budynku zaprojektowana przez cenionego architekta

Inwestycja Zielone tarasy znajduje się w Radzyminie, ul. Słowackiego 49 (9.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Nivette Development Sp. z o.o..

Inwestycja Zielone tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielone tarasy pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 57 do 75 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nivette Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: miejsca parkingowe z zadaszeniem.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Budynek położony jest przy ulicy Słowackiego 49 w bezpiecznej, spokojnej okolicy nieco odsuniętej od gwaru w centrum, z dojazdem cichą uliczką osiedlową. W otoczeniu kameralne, zadbane osiedla oraz dużo przestrzeni i terenów zielonych. Bogatą infrastrukturę docenią zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby starsze. W odległości ok. 5-10 min piechotą znajdują się: 3 przedszkola, szkoła podstawowa, 2 gimnazja (w tym dwujęzyczne), renomowane liceum, Orlik, boisko, miejska przychodnia zdrowia, szpital, biblioteka, sala koncertowa i niewielki market. Ok. 15 minut piechotą zajmuje dotarcie do głównych pasaży handlowo – usługowych i centrum miasteczka. Miejską komunikację oraz bezpośredni dojazd do centrum Warszawy (Dw. Wileński) zapewnia autobus 738, którego przystanek znajduje się przy osiedlu.

Miasto Radzymin znajduje się w północno-zachodniej części powiatu wołomińskiego, w odległości 25 km od centrum Warszawy. Radzymin zajmuje terytorium o powierzchni ok. 24 km2, na którym mieszka ponad 11 tys. osób. Dominuje tutaj niska zabudowa mieszkaniowa: domy jednorodzinne i dwukondygnacyjne budynki wielorodzinne. Znaczną część obszaru zajmują grunty rolne z zabudową zagrodową oraz tereny leśne, stanowiące 25% powierzchni. Przepływają tędy rzeki: Bug, Rządza i Narew, które uchodzą do – graniczącego z miastem i pełniącego funkcje rekreacyjne – Zalewu Zegrzyńskiego. Północna i północno-zachodnia część Radzymina to kompleksy leśne tzw. Rejentówki, gdzie znajdują się liczne domy letniskowe. W mieście funkcjonują drobne przedsiębiorstwa i wiele cegielni.

Komunikacja

Radzymin jest skomunikowany z położoną w odległości 17 km stolicą za pomocą 4 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej oraz linii Kolei Mazowieckich, zaś dojazd do innych miejscowości umożliwiają prywatne busy. Południowym skrajem miasta przebiega droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok), zaś ważną arterią lokalną jest droga wojewódzka nr 635 z Radzymina do Wołomina.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Zielone tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słowackiego 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone tarasy znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Piotruś Pan w odległości 110 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone tarasy w odległości 310 m znajduje się Radzymiński Klub Sportowy "Mazur", w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.02.2017
Data aktualizacji: 11.01.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: