Osiedle Kasztanowe

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNecon Deweloper Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kasztanowe dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
75A/19A
3
52,53 m²
1

Oferty specjalne

 • Promocja

  Oferta tygodnia – wybrane mieszkania w niższej cenie

  75A/18-19 metraż 94,56m2 cena brutto 490.416,00zł 75A/18-19A metraż 94,56m2 cena brutto 490.416,00zł 75A/50 metraż 38,12m2 cena brutto 203.561,00zł 75A/55 metraż 51,95m2 cena brutto 274.816,00zł 75A/55A metraż 51,95m2 cena brutto 274.816,00zł

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Osiedle Kasztanowe

Osiedle Kasztanowe to kameralna inwestycja w zacisznej okolicy. Trzy nowoczesne budynki, wyróżniające się eleganckim stylem, znajdują się w bezpiecznej odległości od wielkomiejskiego zgiełku, a w połączeniu z rozbudowaną infrastrukturą, sprawiają, że jest to miejsce idealne do zamieszkania.W pobliżu nie brakuje sklepów, punktów usługowych oraz placówek edukacyjnych, dlatego dobrze będą się tu czuły rodziny z dziećmi.Projekt Osiedla Kasztanowego uwzględnia potrzeby wszystkich- małych i dużych mieszkańców. Nie zabraknie więc placu zabaw dla dzieci oraz udogodnień takich jak: przyjaźnie zaaranżowane klatki schodowe, cichobieżne windy, podziemne hale garażowe i komórki lokatorskie.W nawiązaniu do nazwy osiedla, na terenach wspólnych pojawią się kasztanowce. Lokatorzy będą mogli zrelaksować się w ich cieniu czytając swoją ulubioną książkę lub spędzając czas z przyjaciółmi.MIESZKANIAOferujemy mieszkania 2-5 pokojowe o powierzchni od 38 do 95 m2 - wszystkie o wysokim standardzie wykonania. Ponadto, lokale na parterze połączone są z obszernymi ogrodami o powierzchni nawet do 240 m2, a te na wyższych kondygnacjach posiadają wygodne balkony o metrażu do 9 m2 i przestronne tarasy o powierzchni do 26 m2.

Inwestycja Osiedle Kasztanowe znajduje się w Borkowie, ul. Kasztanowa 75 (0.2 km od Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Necon Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Kasztanowe jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 195 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kasztanowe pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 53 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 53 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Necon Deweloper Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (100 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (97 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena od 2.500,00zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 195 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: cena od 2.500,00zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (100 miejsc): 22.000,00 zł.
 • miejsca postojowe naziemne (97 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 53 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kasztanowe

KOMUNIKACJA Położenie Osiedla Kasztanowego w niewielkiej odległości od obwodnicy trójmiejskiej i obwodnicy południowej oraz trzy linie autobusowe (113, 213, 255) zapewniają bardzo dobre skomunikowanie z innymi częściami Trójmiasta.

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

Komunikacja

Przez powiat gdański przebiega trasa europejska E75, której fragmentem jest autostrada A1 oraz drogi krajowe nr 91 i 7, przy czym ta druga na pewnym odcinku jest drogą ekspresową. Ponadto przez powiat przechodzą drogi wojewódzkie nr: 221, 222, 226, 227 i 233. Kursują tu linie autobusów aglomeracyjnych i regionalnych, a w gminie Przywidz kursują autobusy PKS. Do powiatu dociera też Szybka Kolej Miejska z Trójmiasta i funkcjonuje transport kolejowy PKP. Centrum powiatu znajduje się jedynie ok. 25 km od lotniska w Gdańsku.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kasztanowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Osiedle Kasztanowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olimpijska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kasztanowe znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Przyjaciele Puchatka w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Kasztanowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Borkowo w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kasztanowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Żabka, w odległości 380 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 380 m znajduje się Chemia Słodycze Kosmetyki z Niemiec.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kasztanowe w odległości 450 m znajduje się NH Fitness, w odległości 510 m znajduje się Boisko, w odległości 520 m znajduje się Korty tenisowe / Szkoła tenisowa "Stangiel".

Data publikacji: 28.01.2019

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie