Apartamenty Niemcewicza 19

Mieszkania na sprzedaż ul. Niemcewicza, oferowane bezpośrednio przez NAPOLLO

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Niemcewicza 19
Apartamenty Niemcewicza 19

7 zdjęć

Apartamenty Niemcewicza 19
Apartamenty Niemcewicza 19
Apartamenty Niemcewicza 19
Apartamenty Niemcewicza 19

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Niemcewicza 19 dostępnych jest 12 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
50
1
45,33 m²
3
44
1
45,33 m²
2
24
2
49,64 m²
4
4
2
49,56 m²
1
40
3
65,9 m²
1
45
3
62,07 m²
2
19
3
85,31 m²
3
35
3
65,44 m²
1
46
3
66,05 m²
2
39
3
62 m²
1
5
3
85,3 m²
1
36
3
62,14 m²
1

Opis Inwestycji

Apartamenty Niemcewicza 19 logo

Apartamenty Niemcewicza 19 na Starej Ochocie to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Cisza okolicznych uliczek i zielonych skwerów, a jednocześnie warszawskie city na wyciągnięcie ręki stanowią o idealnym połączeniu różnych wymiarów życia. Doskonała infrastruktura społeczna, kulturalna i komunikacyjna pozwala korzystać ze wszystkich udogodnień metropolii, a kameralna atmosfera dzielnicy sprawia, że można tu wypocząć od miejskiego zgiełku.

Architektura Apartamentów Niemcewicza 19 nawiązuje do najlepszych tradycji budownictwa dwudziestolecia międzywojennego. Modernistyczna bryła obłożona szlachetnym piaskowcem, panoramiczne okna i loggie – to charakterystyczne elementy architektury Apartamentów Niemcewicza 19. Inwestycja pod względem urbanistycznym, wraz z sąsiednim budynkiem Apartamentów Niemcewicza 17, dopełnia cały kwartał zabudowy między ulicami Niemcewicza, Poniecką, Słupecką i Odrzykońską.

Całe założenie obejmuje realizację wielorodzinnego budynku mieszkalnego o wysokim standardzie wraz z przestronnym deptakiem ze starannie zaaranżowaną zielenią i miejscami do wypoczynku. Połączy on wyłącznie dla ruchu pieszego ulice Niemcewicza i Odrzykońską. Wejścia do Apartamentów Niemcewicza 19 zaprojektowano od strony pasażu, a nie ulicy, aby zapewnić mieszkańcom poczucie intymności.

W ofercie sprzedaży dostępnych jest 56 mieszkań. Na terenie inwestycji powstanie dwupoziomowy parking podziemny. Na parterze zaplanowano lokale usługowe.

Oferowane mieszkania są funkcjonalnie rozplanowane, z czytelnie wydzieloną strefą dzienną i nocną. Wysokość pomieszczeń, minimum 2,78 m, potęguje wrażenie przestronności, a ich przejrzysty układ ułatwia aranżację przestrzeni. Szeroka gama metraży gwarantuje wybór powierzchni odpowiadających zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów. Konstrukcja budynku umożliwia łączenie lokali.

W ofercie znajdują się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe, o powierzchni od ok. 45 do ok. 123 m². Wszystkie apartamenty wyposażone są w loggie lub tarasy.

Mała liczba mieszkań w każdej klatce zapewni poczucie prywatności. Cichobieżne windy i doskonała izolacja akustyczna sprawią, że nic nie zakłóci spokoju mieszkańców. Dbałość o detal i wykończenie przestrzeni mieszkalnej gwarantuje komfort życia.

Inwestycja Apartamenty Niemcewicza 19 znajduje się na Starej Ochocie, ul. Niemcewicza 19 (2.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez NAPOLLO.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Niemcewicza 19 w sprzedaży jest 12 nowych mieszkań o powierzchni od 45 do 85 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni 45 m2 (2 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni 50 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 do 85 m2 (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców NAPOLLO przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 278 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 45 do 85 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ulica Niemcewicza to doskonałe miejsce dla osób ceniących swój czas i atmosferę sąsiedztwa. W okolicy przeważa niska, kilkupiętrowa zabudowa, w tym pieczołowicie odrestaurowane kamienice przy pobliskim pl. Narutowicza. W bezpośrednim sąsiedztwie Apartamentów Niemcewicza 19 znajdują się zarówno wszystkie niezbędne usługi, jak i placówki zdrowia, kultury i oświaty oraz doskonale rozwinięta sieć komunikacji. Zaledwie kilka minut drogi dzieli inwestycję od ścisłego Śródmieścia z bogatą ofertą rozrywkową i handlową. Dojazd do centrów biurowych zlokalizowanych wzdłuż al. Jana Pawła II, Al. Jerozolimskich, w okolicach Ronda Daszyńskiego i do najbliższej stacji metra zajmuje od 5 do 15 minut. Osoby podróżujące docenią bliskość Dworca Centralnego i Zachodniego. W prosty i szybki sposób można również dotrzeć do międzynarodowego Lotniska Chopina.

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Niemcewicza 19?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Niemcewicza 19 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Apartamenty Niemcewicza 19 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niemcewicza 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Niemcewicza 19 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Niemcewicza 19 znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 97 im. Leona Kruczkowskiego w odległości 140 m, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Księży Orionistów w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa 174 w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Niemcewicza 19 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 270 m, Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej w odległości 310 m, Mazowieckie Centrum Epileptologii i Nefrologii Dziecięcej w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Niemcewicza 19 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Top Market, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się ArcyPiekarz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Niemcewicza 19 w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.08.2019
Data aktualizacji: 09.08.2021
Apartamenty Niemcewicza 19 logo

Grzegorz Skawski

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Niemcewicza 17 m.5; 02-019 Warszawa

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: