Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rawska 10

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rawska, oferowane bezpośrednio przez

Mur Development

Łódź, Widzew, Zarzew, ul. Rawska 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 93 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rawska 10Rawska 10

6 zdjęć

Rawska 10
Rawska 10
Rawska 10
Rawska 10

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 13 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Realizowany blok przy ul.Rawskiej 10 w Łodzi położony jest w spokojnej i cichej okolicy, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie z centrum miasta. 13 mieszkaniowy kameralny budynek z garażami w parterze wyposażony jest w windę rzadko spotykaną w tak niewielkich obiektach. Oferta skierowana jest głównie do osób chcących zamieszkać w budynku wielorodzinnym z pewnymi cechami domów jednorodzinnych. Małe wspólnoty sprzyjają integracji i współodpowiedzialności za budynek. Ponadto zwykle zarządzają szybciej, efektywniej oraz taniej obiektem mieszkalnym.

Budynek otacza zieleń oraz zadbane , kameralne osiedle mieszkaniowe.W pobliżu ulokowany jest szpital im.Jonschera, obiekty sportowe, szkoły oraz komunikacja miejska, a także akwen wodny przy ul.Przędzalnianej. Na bazie własnych doświadczeń możemy polecić budynek wielorodzinny przy ul.Rawskiej 10 jako przyjazny dla mieszkańców.

Inwestycja Rawska 10 znajduje się na Zarzewiu, ul. Rawska 10 (2.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Mur Development.

Inwestycja Rawska 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od null do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rawska 10 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mur Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rawska 10?

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rawska 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2341 metrów od inwestycji Rawska 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Dąbrowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rawska 10 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rawska 10 znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 65 w odległości 245 m, przedszkole w odległości 298 m, Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w odległości 333 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rawska 10 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: III Szpital Miejski im. dr. Karola Jonschera w odległości 173 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 210 m, LUX MED Diagnostyka w odległości 257 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rawska 10 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 128 m znajduje się Biedronka, w odległości 319 m znajduje się Sklep ogólnospożywczy, w odległości 487 m znajduje się Delikatesy Fabryczne.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rawska 10 w odległości 381 m znajduje się boisko / kort, w odległości 383 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 403 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023